Spin-off "American Horror Story" oficjalnie zamówiony. Znamy tytuł serialu i pierwsze szczegóły

"American Horror Story" (Fot. FX)

Do "American Horror Story" wkrótce dołączą "American Horror Stories", czyli serialowa antologia pełna strasznych historii. Spin-off oficjalnie dostał zamówienie w telewizji FX.

Serialowa machina Ryana Murphy'ego działa, nie zważając na pandemię. Telewizja FX ogłosiła zamówienie dla "American Horror Stories", spin-offu "American Horror Story".

American Horror Stories oficjalnie zamówione

Nowy serial będzie składać się z godzinnych odcinków, z których każdy ma być odrębną całością. Łączyć je będzie szeroko pojęta tematyka horroru. Na razie nie wiadomo, kto wystąpi w serialu, ale z pewnością możemy spodziewać się ulubionych aktorów Ryana Murphy'ego, jak Jessica Lange, Sarah Paulson, Kathy Bates czy Evan Peters. Pojawili się oni na Zoomie, kiedy twórca AHS nieoficjalnie ogłaszał spin-off.

W tym momencie możemy tylko spekulować, kiedy zobaczymy premierę "American Horror Stories", ale na pewno nie wcześniej niż w 2021 roku. Koronawirus pokrzyżował także plany co do 10. sezonu "American Horror Story", którego tematyka – według samego twórcy – sprawia, że powinien być kręcony latem.

American Horror Story

Mimo że gotowe są scenariusze i wypuszczone zostały pierwsze teasery, sugerujące obecność morza i jakiegoś rodzaju potworów związanych z morzem, Murphy i spółka mogą zostać zmuszeni do zmiany planów. Zwłaszcza że wydłużający się lockdown oznacza nie tylko problemy pogodowe, ale też potencjalne kłopoty prawne, chociażby z kontraktami aktorów i reszty ekipy.

W efekcie nie tylko nie wiemy, kiedy wróci "American Horror Story", ale też o czym będzie 10. sezon. Wiemy za to, że serial ma zamówienie do 13. sezonu włącznie, a teraz do tego doszedł jeszcze spin-off.

REKLAMA