6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Przyjaciele" (Fot. NBC)

BBC kupuje prawa do duńskiego kryminału "DNA". Lisa Kudrow nie może się doczekać powrotu "Przyjaciół". Wskazówka na temat 10. sezonu "American Horror Story". A oprócz tego nowy serial ekipy "Wielkich kłamstewek" i nie tylko.

1. Nie żyje Larry Kramer, autor The Normal Heart

Larry Kramer, dramaturg (autor "The Normal Heart" – sztuki i filmu HBO) i aktywista, który walczył o prawa chorych na AIDS, zmarł w wieku 84 lat na zapalenie płuc.

2. BBC kupuje prawa do duńskiego kryminału DNA

BBC pokaże "DNA", nowy duński serial kryminalny, którego twórcą jest Torleif Hoppe ("Forbrydelsen"). Serial opowie o detektywie kopenhaskiej policji, którego życie brutalnie się zmienia, kiedy znika jego córka. Pięć lat później pojawia się trop, który może wskazywać, że dziewczynka wciąż żyje, a sprawa prawdopodobnie ma zasięg międzynarodowy. W "DNA" grają Anders W. Berthelsen ("Forbrydelsen"), Nicolas Bro ("Forbrydelsen"), Olivia Joof ("Perfect Places"), Charlotte Rampling ("London Spy") i polska aktorka Zofia Wichłacz ("Rojst").

3. Lisa Kudrow o powrocie Przyjaciół

"Już się nie mogę doczekać, kiedy to się wydarzy. Nasza szóstka od 25 lat nie była razem w jednym pomieszczeniu przed publicznością i tylko raz, kilka lat temu, spotkaliśmy się wszyscy prywatnie na kolacji. (...) Będzie fajnie. Będzie naprawdę fajnie" – zapewniła Lisa Kudrow, czyli serialowa Phoebe, komentując zapowiadany odcinek specjalny "Przyjaciół".

4. Czarny poniedziałek – zapowiedź powrotu

"Czarny poniedziałek" powróci 28 czerwca z pozostałymi odcinkami 2. sezonu. Zobaczcie zapowiedź:

5. Manny Jacinto w serialu Nine Perfect Strangers

Manny Jacinto ("Dobre Miejsce") dołączył do obsady miniserialu Hulu "Nine Perfect Strangers". W serialu Davida E. Kelleya ("Wielkie kłamstewka") opartym na książce Liane Moriarty zobaczymy także m.in. Nicole Kidman i Melissę McCarthy.

6. American Horror Story – sezon 10 na plaży

10. sezon "American Horror Story" opóźni się o rok, a tematyka będzie mieć związek z plażą. Ryan Murphy wrzucił na Instagram nową wskazówkę.

Wyświetl ten post na Instagramie.

American Horror Story. Clue.

Post udostępniony przez Ryan Murphy (@mrrpmurphy)

REKLAMA