Kiedy zobaczymy 10. sezon "American Horror Story"? Już wiadomo, że na premierę w tym roku nie ma szans

"American Horror Story" (Fot. FX)

Pandemia koronawirusa poważnie pokrzyżowała plany Ryanowi Murphy'emu. Kiedy i w jakiej formie zobaczymy 10. sezon serialu "American Horror Story"?

Telewizja FX zamówiła serial "American Horror Stories", spin-off "American Horror Story", który w każdym odcinku ma opowiadać inną zamkniętą historię. Premiery nie spodziewajcie się przed 2021 roku – i niestety to samo dotyczy serialu-matki.

American Horror Story – kiedy premiera 10. sezonu?

Złą wiadomość przekazał The Hollywood Reporter, który pisze, że 10. sezon AHS przesunięto oficjalnie na 2021 rok. Inne seriale FX, których produkcję przerwano w momencie wybuchu pandemii koronawirusa, to "Fargo", "A Teacher", "Y: The Last Man" i animowana komedia "Archer". Wszystkie miały mieć premierę w tym roku.

fargo sezon 4 kiedy

Na dodatek z 10. sezonem "American Horror Story" jest ten sam problem co z "Fargo" – jest on uzależniony od pogody. Ryan Murphy nie zdradził, jaki będzie motyw przewodni nowej serii (fani spekulują, że coś z morzem, plażą, potworami morskimi itp.), ale powiedział, że jest on uzależniony od pogody.

– Cóż, nie wiem, bo wiele z tego, co zamierzałem nakręcić, było zależne od bardzo specyficznego momentu. To był serial zależny od pogody. Więc teraz nie wiem. Nie wiem, co zrobimy. Nie wiem, co dalej zrobimy z tym serialem. Nie wiem, czy przyspieszymy kolejny sezon, czy będziemy czekać do następnego roku, żeby nakręcić ten – powiedział.

Informacja o opóźnieniu oznacza, że 10. sezon AHS zobaczymy w takim kształcie, w jakim od początku planował go twórca, ale z rocznym opóźnieniem. Wszystko jednak wskazuje, że jest na co czekać, bo obsada jest jak zwykle znakomita: Evan Peters, Sarah Paulson, Kathy Bates, Leslie Grossman, Billie Lourd, Evan Peters, Adina Porter, Lily Rabe, Angelica Ross, Finn Wittrock, a także debiutujący w serialu Macaulay Culkin, którego czekają niezłe ekscesy na ekranie.

REKLAMA