Ekipa "The Umbrella Academy" na stylowych plakatach zapowiadających 2. sezon

"The Umbrella Academy" (Fot. Netflix)

0

Nie możecie się już doczekać powrotu "The Umbrella Academy"? Netflix jeszcze nie wypuścił zwiastuna 2. sezonu, ale pojawiła się seria fantastycznych plakatów z bohaterami.

Pomimo pandemii koronawirusa i przestoju w produkcji wszystkich seriali tego lata będzie co oglądać. Z nowymi sezonami wracają takie tytuły, jak "Dark", "Doom Patrol", "Alienista", a także "The Umbrella Academy".

The Umbrella Academy sezon 2 – stylowe plakaty

Aktorzy wcielający się w role rodzeństwa Hargreevesów powrócili w nagranej w swoich domach zapowiedzi 2. sezonu, a teraz doszła do tego seria plakatów. Przypomnijmy, oparty na komiksach Gerarda Waya serial Netfliksa opowiada o grupce dzieciaków z dziwnymi mocami, które przemysłowiec-miliarder sir Reginald Hargreeves adoptował, aby przygotować się do misji ocalenia świata.

Jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem. Gdy dzieci weszły w wiek nastoletni, rodzinne więzy osłabły, a każdy z członków drużyny poszedł w swoją stronę. Po śmierci przyszywanego ojca szóstka wciąż żyjących dzieci, czyli Luther, Diego, Allison, Klaus, Vanya i Number Five, wspólnie próbuje rozwikłać tajemnicę jego śmierci i jednocześnie zapobiec zbliżającej się apokalipsie.

The Umbrella Academy sezon 2

The Umbrella Academy sezon 2

The Umbrella Academy sezon 2

W stałej obsadzie "The Umbrella Academy" znajdują się Ellen Page (Vanya), Tom Hopper (Luther), David Castañeda (Diego), Emmy Raver-Lampman (Allison), Robert Sheehan (Klaus), Aidan Gallagher (Number Five) i Justin Min (Ben).

W 2. sezonie dołączy do nich trójka aktorów: Yusuf Gatewood ("The Originals") jako Raymond, urodzony lider obdarzony sprytem, honorem i pewnością siebie; Marin Ireland ("Homeland") w roli Sissy, nieustraszonej mamuśki z Teksasu; i Ritu Arya (Humans) jako Lila, nieprzewidywalna i psotna kobieta-kameleon.

Premiera 2. sezonu The Umbrella Academy 31 lipca na Netfliksie

The Umbrella Academy sezon 2

The Umbrella Academy sezon 2

The Umbrella Academy sezon 2

The Umbrella Academy sezon 2