Jakie seriale warto zobaczyć w najbliższym tygodniu? "Trzynaście powodów", "Tropiciele" i inne premiery

"Trzynaście powodów" (Fot. Netflix)

Najbliższy tydzień przyniesie dwa pożegnania na Netfliksie w postaci finałowych serii "Trzynastu powodów" i "Pełniejszej chaty". Tymczasem na HBO GO rusza nowy serial "Tropiciele".

Przed nami kolejny tydzień ze skromną liczbą premier. Podczas gdy na Netfliksie kończy się "Pełniejsza chata" i "Trzynaście powodów", HBO proponuje kręconych w RPA "Tropicieli" i hiszpańską wersję "W domu" o życiu w czasach społecznej izolacji. Tymczasem za oceanem rusza 2. sezon serialu "Dirty John".

Dirty John: The Betty Broderick Story – 2 czerwca w USA

Serialowa antologia true crime "Dirty John" powraca z 2. sezonem, który opowie historię skazanej zabójczyni Betty Broderick (Amanda Peet) i jej męża Dana (Christian Slater). Wszystko rozpoczyna się w latach 60. i kończy się najpierw rozwodem, a w 1989 roku także podwójnym morderstwem. Na razie nie znamy polskiej daty premiery.

13 powodów (sezon 4) – 5 czerwca na Netfliksie

"Trzynaście powodów" wraca, żeby się z nami pożegnać. 4. sezon będzie już finałowy, a zobaczymy w nim, jak uczniowie ostatniej klasy liceum Liberty przygotowują się do zakończenia szkoły, jednocześnie robiąc wszystko, aby niebezpieczne tajemnice z przeszłości nie zagroziły ich przyszłości. Do stałej obsady serialu dołączy Gary Sinise ("CSI: NY") w roli terapeuty, który będzie pomagał Clayowi w walce z lękiem, depresją i żałobą, a także Jan Luis Castellanos ("Marvel's Runaways") jako lider drużyny futbolowej, który zmaga się ze stratą w swojej ekipie.

Tropiciele (nowość Cinemax) – 6 czerwca na HBO GO

"Tropiciele" to nowa produkcja stacji Cinemax, która w Polsce będzie na HBO GO. Serial jest ekranizacją książki Deona Meyera. Trzy główne wątki historii składają się na pełną akcji intrygę, która toczy się w różnych zakątkach RPA z finałem w Kapsztadzie. W tle nie zabraknie zorganizowanej przestępczości, przemytu diamentów, zagrożenia dla bezpieczeństwa narodowego, czarnych nosorożców, CIA i wątku międzynarodowego terroryzmu. W obsadzie są m.in. James Gracie ("Kontra"), Rolanda Marais ("Lied van die Lappop") i Ed Stoppard ("Templariusze").

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· Pełniejsza chata (sezon 5B) – premiera 2 czerwca na Netfliksie, zwiastun tutaj

· Queer Eye (sezon 5) – premiera 5 czerwca na Netfliksie, zwiastun tutaj

· W domu (nowość HBO, hiszpańska wersja) – premiera 6 czerwca na HBO GO

REKLAMA