Ile po finale "Przyjaciół" trwałoby szczęście Rossa i Rachel? Odpowiedź znajdziecie w szczerym zwiastunie

"Przyjaciele" (Fot. NBC)

Ekipa Screen Junkies pokazuje szczery zwiastun "Przyjaciół", a w nim główni bohaterowie zostają rozliczeni ze swoich problemów emocjonalnych.

Serial "Przyjaciele" nawet na chwilę nie stracił na swojej popularności, co ma oczywiście swoją cenę w postaci zarzutów od widzów, których zdaniem wiele wątków nie najlepiej się zestarzało. Jednak są one równie liczne, co nieuzasadnione, bo jak można oceniać serial z lat 90. w odniesieniu do czasów współczesnych?

W każdym razie, wraz ze startem platformy HBO Max, która przejęła "Przyjaciół" w USA, hit telewizji NBC wzbudza coraz to większe zainteresowanie, czego efektem są fanowskie przeróbki albo ciekawostka na temat czołówki produkcji.

Przyjaciele – szczery zwiastun kultowego serialu

Ekipa Screen Junkies wypuściła właśnie szczery zwiastun "Przyjaciół". 10-minutowe nagranie bierze na celownik białą obsadę serialu; nadaje tragizmu postaci Phoebe Buffay (Lisa Kudrow), jako córki kobiety, która popełniła samobójstwo, a ojciec ją porzucił; wypomina Rachel (Jennifer Aniston) fryzurę i płaczliwość, a niektóre zachowania Moniki (Courteney Cox) określa wprost kompulsywnymi. Obrywają i panowie, Ross (David Schwimmer) za swoją neurotyczną postawę, Joey (Matt LeBlanc) za obżarstwo, a Chandler (Matthew Perry) za brak pewności siebie.

Ale to nie wszystko. Najciekawsze wydają się estymacje na temat długości trwania związku Rossa i Rachel. Twórcy szczerego serialu dają im nie więcej niż 10 minut od zakończenia finału serialu.

Przyjaciele dostępni są na Netfliksie

REKLAMA