Tak Daenerys z "Gry o tron" wyglądała w książkach. Fanka stworzyła portret wierny opisom bohaterki

"Gra o tron" (Fot. HBO)

0

Fani "Gry o tron" nie zapominają, że w przyszłości HBO wypuści spin-off serialu poświęcony rodzinie Targaryenów. Jedna z entuzjastek produkcji właśnie stworzyła portret Daenerys.

Serialowa "Gra o tron" w miarę wiernie podążała za książkowym oryginałem. Oczywiście do momentu, w którym materiał źródłowy się wyczerpał i David Benioff i D.B. Weiss, showrunnerzy produkcji HBO, przegonili w pracy George'a R.R. Martina.

Serial dobiegł końca w zeszłym roku, a "Wichry zimy" nadal nie ujrzały światła dziennego, co oznacza, że siódmy i ósmy sezon GoT powstały jedynie w oparciu o konsultacje scenarzystów z pisarzem. Efekt tego był delikatnie mówiąc rozczarowujący. Mimo to HBO planuje powrót do serialowego świata w postaci spin-offu poświęconego rodowi Targaryenów.

Gra o tron – tak Daenerys wyglądała w książkach

Jeśli już jesteśmy przy rodzinie Daenerys Targaryen, zobaczcie pracę fanki serialu. Przestawia ona Matkę Smoków narysowaną zgodnie z książkowym opisem, od którego nieco odbiega grająca tę bohaterkę Emilia Clarke.

Dany z ulubionej postaci widzów serialu stała się tą znienawidzoną, a wszystko przez swoją przemianę w Szaloną Królową. Taki stan rzeczy nie spodobał się także aktorce, która do dzisiaj żałuje, że Jon Snow nie zapłacił za wyrządzoną jej bohaterce krzywdę.

Gra o tron dostępna jest na HBO GO