Dorothy wkracza do akcji w 2. sezonie "Doom Patrol". Zobaczcie pełny zwiastun nowych odcinków

"Doom Patrol" (Fot. DC Universe)

Ekipa nietypowych bohaterów powraca, powiększona o Dorothy, córkę Szefa. Zobaczcie szalony zwiastun 2. sezonu "Doom Patrol", który tego lata będzie emitowany na bieżąco na HBO GO.

"Doom Patrol" powraca za dwa tygodnie z nowymi odcinkami, teraz już jako wspólna produkcja DC Universe i HBO Max, i wszystko wskazuje na to, że poziom odlotu tylko się zwiększy. To zasługa nowej bohaterki, Dorothy Spinner (Abigail Shapiro), którą ostatnio widzieliśmy na plakatach w stylu "Czarnoksiężnika z Oz".

Doom Patrol – Dorothy w zwiastunie 2. sezonu

11-letnia córeczka Nilesa Cauldera, czyli Szefa, zadebiutowała w finale 1. sezonu "Doom Patrol", ale dopiero teraz ma pokazać, co potrafi. "Dorothy znikła. Rozpęta piekło na ziemi i nie będziecie w stanie jej powstrzymać" – ostrzega tata w zwiastunie. Poza tym jest mnóstwo akcji, zapowiedź wniesienia pewnych spraw na nowy poziom i kilka ciepłych momentów, jak ten, kiedy Jane mówi, że ta banda irytujących życiowych przegranych to jej rodzina.

Kiedy ostatnio widzieliśmy "Doom Patrol", Mr. Nobody został pokonany, a członkowie tytułowej ekipy skończyli pomniejszeni do miniaturowych rozmiarów i przywiązani do autka-zabawki Cliffa. Teraz Cliff Steele/Robotman (Brendan Fraser), Larry Trainor/Negative Man (Matt Bomer), Rita Farr/Elasti-Woman (April Bowlby), Victor Stone/Cyborg (Joivan Wade) i Crazy Jane (Diane Guerrero) powracają, by zmierzyć się ze swoim bagażem emocjonalnym i zdradą Szefa (Timothy Dalton).

Ale stawianie czoła traumatycznym przeżyciom to nie wszystko, bo dużo akcji ma skupiać się wokół córki Szefa, której tajemnicze i nieoczywiste moce mogą stanowić poważne zagrożenie dla świata, a być może nawet doprowadzić do apokalipsy.

Doom Patrol sezon 2 – kiedy premiera na HBO GO?

Trzy pierwsze odcinki 2. sezonu "Doom Patrol" pojawią się w serwisie HBO GO 26 czerwca. Kolejne będą udostępniane co tydzień.

REKLAMA