Jakie seriale warto zobaczyć w najbliższym tygodniu? "The Politician", "The Order" i inne premiery

W tym tygodniu po nowości udajemy się właściwie tylko na Netfliksa. Wśród zapowiedzianych premier jest "The Order" i "The Politician", a od dziś można oglądać 3. sezon "Marcelli".

Wiemy, że się powtarzamy, ale... pustki w ramówkach trwają. Dziś na Netfliksie pojawił się 3. sezon "Marcelli", a w kolejnych dniach zadebiutują nowe serie "The Order", "Profesora Iglesiasa" i "The Politician". Tymczasem w USA premierę będzie mieć "Love, Victor", serialowy spin-off filmu "Love, Simon".

Marcella (sezon 3) – 14 czerwca na Netfliksie

"Marcella" już wróciła z 3. sezonem, który od dziś możecie oglądać na Netfliksie. Całość składa się z ośmiu odcinków, w których tytułowa bohaterka żyje pod przybranym nazwiskiem i pracuje pod przykrywką w Belfaście.

Love, Victor (nowość Hulu) – 17 czerwca w USA

"Love, Victor" to serialowy sequel filmu "Love, Simon", którą pokaże platforma Hulu (na razie nie ma polskiej daty premiery). Główną rolę, ucznia szkoły średniej, który przystosowuje się do nowego miasta i odkrywa swoją seksualność, gra Michael Cimino. Nick Robinson, który wcielał się w filmowego Simona, ma powrócić jako narrator.

The Order (sezon 2) – 18 czerwca na Netfliksie

W czwartek z 2. sezonem wraca młodzieżowy serial Netfliksa "The Order". Zobaczymy w nim nowy rozdział historii sekretnego bractwa w świecie pełnym potworów i czarnej magii.

The Politician (sezon 2) – 19 czerwca na Netfliksie

Z kolei w piątek powróci "The Politician", również z 2. sezonem. Payton Hobart (Ben Platt) teraz jest studentem w Nowym Jorku i rzuca wyzwanie doświadczonej polityk Dede Standish (Judith Light). Kobieta jest przekonana, że ma w kieszeni reelekcję, ale Payton – który patrzy na to jak na kolejny krok w drodze do prezydentury – może nieźle namieszać. Chłopak staje przed decyzją, jakim chce być politykiem i czy jest gotów ujawnić kłamstwa, sekrety i pewien trójkąt miłosny.

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· One Day at a Time (odcinek animowany) – premiera 16 czerwca w USA

· Profesor Iglesias (sezon 2) – premiera 17 czerwca na Netfliksie, zwiastun tutaj

REKLAMA