Gotowi na pożegnanie z "The Rain"? Data premiery i pierwszy teaser finałowego sezonu duńskiego serialu

"The Rain" (Fot. Netflix)

Wędrówka po postapokaliptycznej Skandynawii zakończy się tego lata. Netflix wypuścił zapowiedź 3. sezonu duńskiego serialu młodzieżowego "The Rain".

Tego lata czeka nas kilka serialowych pożegnań na Netfliksie – od "Dark", przez "Telefonistki", aż po "The Rain". Platforma wypuściła dziś teaser finałowej serii duńskiej produkcji wraz z datą premiery: 6 sierpnia.

The Rain – o czym będzie 3. sezon serialu?

Akcja 3. sezonu "The Rain" rozpocznie się zaraz po wydarzeniach z finału 2. serii. Lata po tym jak zabójczy deszcz zdziesiątkował ludność Skandynawii, Simone i Rasmus przestają zgadzać się ze sobą w kwestii tego, jak ratować świat.

Rasmus chce wszystkich zaszczepić poprzez wstrzyknięcie im tej samej wersji wirusa, która uczyniła go superczłowiekiem, z kolei Simone nalega, że musi istnieć lekarstwo. Czy rodzeństwo da radę odłożyć na bok różnice i zrobić to, co należy?

W finałowej serii "The Rain" powrócą Alba August (Simone), Lucas Lynggaard Tønnesen (Rasmus), Mikkel Boe Følsgaard (Martin), Sonny Lindberg (Jean), Lukas Løkken (Patrick), Clara Rosager (Sarah), Evin Ahmad (Kira), Nathalie Madueño (Fie) i Johannes Kuhnke (Sten). Dołączą do nich nowi członkowie obsady: Rex Leonard (Daniel), Cecilia Loffredo (Luna), Henrik Birch (Lars) i Annemette Andersen (Trine).

Premiera 3. sezonu The Rain 6 sierpnia na Netfliksie

REKLAMA