2. sezon "Doom Patrol" z nowym zwiastunem. Poznajcie SeX-Men – kolejną barwną ekipę w serialu DC Universe

"Doom Patrol" (Fot. DC Universe)

"Doom Patrol" dopiero się rozkręca. W 2. sezonie serialu o superbohaterach poznamy nie tylko nietypową córkę Szefa, ale też nową grupę złoczyńców o jakże uroczej nazwie SeX-Men.

Do premiery 2. sezonu "Doom Patrol" został tydzień i z tej okazji zostaliśmy uraczeni nowym zwiastunem, który przedstawia kolejną grupkę dziwolągów. To ekipa złoczyńców zwana SeX-Men, na której widok nawet naszym niezwykłym superbohaterom opadają szczęki.

Doom Patrol sezon 2 – ekipa SeX-Men w zwiastunie

Wcześniej już "Doom Patrol" przedstawił nam bliżej Dorothy Spinner (Abigail Shapiro), 11-letnią córeczką Nilesa Cauldera, czyli Szefa. Dziewczyna, która jest właścicielką tajemniczych mocy, zadebiutowała w finale 1. sezonu, ale dopiero teraz ma pokazać, co potrafi. W jej przypadku wszystko jest możliwe, nawet apokalipsa.

Kiedy ostatnio widzieliśmy "Doom Patrol", Mr. Nobody został pokonany, a członkowie tytułowej ekipy skończyli pomniejszeni do miniaturowych rozmiarów i przywiązani do autka-zabawki Cliffa. Teraz Cliff Steele/Robotman (Brendan Fraser), Larry Trainor/Negative Man (Matt Bomer), Rita Farr/Elasti-Woman (April Bowlby), Victor Stone/Cyborg (Joivan Wade) i Crazy Jane (Diane Guerrero) powracają, by zmierzyć się ze swoim bagażem emocjonalnym i zdradą Szefa (Timothy Dalton).

Doom Patrol sezon 2 – kiedy premiera na HBO GO?

Trzy pierwsze odcinki 2. sezonu "Doom Patrol" pojawią się w serwisie HBO GO 26 czerwca. Kolejne będą udostępniane co tydzień.

REKLAMA