Jak Ciri będzie dogadywać się z Geraltem w 2. sezonie "Wiedźmina"? Showrunnerka zdradza spoilery

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

0

W finale 1. sezonu "Wiedźmina" połączyły się losy Ciri i Geralta, teraz showrunnerka serialu odpowiada, jak będą wyglądać ich relacje w kolejnych odcinkach serialu.

Wraz z wyznaczeniem daty powrotu ekipy na plan 2. sezonu "Wiedźmina" Lauren S. Hissrich robi się coraz bardziej rozmowna i zdradza smaczki ze scenariusza kolejnych odcinków. Po zachwytach nad nowymi wiedźminami i obietnicy bardziej zrozumiałych dla widza ram czasowych przychodzi pora na porządny spoiler.

Wiedźmin sezon 2: Jak będą wyglądać relacje Ciri i Geralta?

Showrunnerka serialowej adaptacji sagi Andrzeja Sapkowskiego nakreśla, jak będą wyglądać stosunki Geralta (Henry Cavill) i Ciri (Freya Allan) w kolejnych odcinkach produkcji.

– To, co wydaje mi się naprawdę fajne w Geralcie i Ciri, to fakt, że staną się najbardziej nieoczekiwaną rodziną, jaką jesteście sobie w stanie wyobrazić. Macie wiedźmina, którego jedynym zadaniem jest zabijanie dla pieniędzy i małą dziewczynkę, która chce uciec od swojej przeszłości i pytanie brzmi, jak będą się ze sobą dogadywać. Dla mnie jedną z fajniejszych rzeczy, które odkryjemy w 2. sezonie jest to, jak oni będą się nawzajem zmieniać – mówi.

wiedźmin sezon 2 ciri geralt spoilery

Po premierowej serii serialu doskonale wiecie, że te dwie postacie mają swoje charakterki, zatem warto się zastanowić, jak bardzo wybuchową mieszankę stworzą.

– Po 1. sezonie macie już pojęcie na temat tego, kim jest Ciri i kim jest Geralt. A teraz wrzucimy ich do jednego worka i zobaczymy, co się stanie, jeśli okoliczności połączą dwie zupełnie różne osoby. Myślę, że to naprawdę fajne. Nie zawsze będzie pięknie. Będą się kłócić. Będą walczyć. Będzie to dwójka nieznajomych, którzy spotkają się po raz pierwszy i zostanie im powiedziane: "Będziecie razem już na zawsze". Myślę, że ich wspólne dorastanie do roli ojca i córki jest jedną z moich ulubionych rzeczy w tym sezonie – dodaje.

A nie zapominajmy, że w tej osobliwej rodzince jest jeszcze Yennefer (Anya Cahlotra). Czujecie to iskrzenie?

Wiedźmin dostępny jest na Netfliksie