8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Fot. Netflix

Netflix tworzy anime w świecie Cyberpunk 2077. HBO Max usunęło pięć odcinków "South Parku". Powstaje serial "Conversations with Friends". A oprócz tego "Normal People", "Dark" i nie tylko.

1. Netflix tworzy anime w świecie Cyberpunk 2077

CD Projekt i Netflix stworzą razem składające się z 10 odcinków anime "Cyberpunk: Edgerunners" osadzone w świecie gry Cyberpunk 2077. Serial opowie o chłopaku z ulicy, który próbuje przetrwać w świecie, gdzie panuje obsesja na punkcie nowych technologii i modyfikacji ciała. Aby przeżyć, staje się jednym z tytułowych edgerunnerów, wyjętych spod prawa najemników zwanych też cyberpunkami. Serial reżyseruje Hiroyuki Imaishi, premiera planowana jest na 2022 rok.

2. Netflix pozwoli usunąć tytuły z kolejki

Zaczęliście oglądać jakiś serial, nie spodobał wam się, ale wciąż zajmuje on miejsce w kolejce do obejrzenia na Netfliksie? Netflix wie, jakie to irytujące, i wkrótce wprowadzi możliwość usunięcia z listy tytułów, których nie chcemy oglądać dalej.

3. HBO Max usunęło pięć odcinków South Parku

Z HBO Max zniknęło pięć odcinków "South Parku". Tym razem nie chodzi jednak o rasizm – są to odcinki wyśmiewające islam i proroka Mahometa. Wcześniej te same odcinki wycofało Comedy Central i Hulu po otrzymaniu gróźb.

4. Psych 2: Lassie Come Home – zwiastun filmu

Ekipa "Psych" powróci tego lata na platformie Peacock w drugim już filmie. W gronie gwiazd gościnnych znajdują się Sarah Chalke, Joel McHale i Allison Miller, powróci także Timothy Omundson z większą rolą niż poprzednio.

5. Powstaje serial Conversations with Friends

"Conversations with Friends", czyli pierwsza książka Sally Rooney, autorki "Normal People", także zostanie zamieniona w serial. Składającą się z 12 odcinków adaptację tworzy BBC razem z Hulu.

6. Gwiazdy Normal People w skeczach Comic Relief

Paul Mescal i Daisy Edgar-Jones wystąpią razem w serii irlandzkich skeczy w ramach Comic Relief. "Normal Older People", które już dziś pokaże irlandzka stacja RTÉ, będzie dziać się 40 lat po wydarzeniach z serialu i ujawni dalsze losy Connella i Marianne. Za kamerą ponownie stanął Lenny Abrahamson, reżyser "Normal People".

7. NBC kasuje Council of Dads

"Council of Dads" dołączyło do grona seriali skasowanych po jednym sezonie. Jego emisja jeszcze trwa na NBC i zostanie dokończona.

8. Netflix streszcza Dark w 60 sekund

Jutro premiera 3. sezonu "Dark", a dziś możecie sobie przypomnieć wydarzenia z poprzednich serii. Netflix wypuścił 60-sekundowe streszczenie, a my polecamy naszą ściągawkę: Co trzeba pamiętać z "Dark" przed finałowym sezonem?.

REKLAMA