Lipiec w telewizji HBO – lista premier seriali i filmów. Wiemy, kiedy obejrzymy polską antologię "W domu"

"Quiz" (Fot. ITV)

W lipcu w HBO zadebiutuje miniserial "Quiz", dokument "Obsesja zbrodni", a także antologia "W domu". Telewizyjną premierę będzie mieć 3. sezon "Obsesji Eve" i spin-off "Domu grozy".

Na listę premier HBO GO tradycyjnie czekamy, a tymczasem mamy dla was ramówkę telewizji HBO na lipiec. Serialowe nowości są tylko cztery, z czego dwie (3. sezon "Obsesji Eve" i "Dom grozy: Miasto Aniołów") można już oglądać w HBO GO.

Na liście premier znajduje się także brytyjski miniserial "Quiz", sześcioodcinkowy dokument "Obsesja zbrodni" oraz składająca się z 14 części polska antologia "W domu", która ma być połączona w jeden film. W projekcie wzięli udział znani polscy reżyserzy, w tym Jan P. Matuszyński, Krzysztof Skonieczny i Małgorzata Szumowska. Zdjęcia z różnych odsłon "W domu" znajdziecie tutaj.

Nowe seriale w telewizji HBO – premiery w lipcu

Dom grozy: Miasto Aniołów – spin-off serialu "Dom grozy" ("Penny Dreadful"), który łączy w sobie kostiumowy kryminał i horror z motywami nadprzyrodzonymi. Akcja rozpoczyna się w 1938 roku w Los Angeles, w czasach napięć społecznych. Kiedy makabryczne morderstwo wstrząsa miastem, detektyw Tiago Vega (Daniel Zovatto) i jego partner Lewis Michener (Nathan Lane) zostają uwikłani w niebezpieczną intrygę.

Quiz – miniserial przedstawiający historię byłego wojskowego, który wywołał wielki skandal, wygrywając w nieuczciwy sposób milion funtów w brytyjskiej edycji teleturnieju "Milionerzy". W obsadzie znajdują się m.in. Matthew MacFadyen, Sian Clifford i Michael Sheen.

Obsesja Eve sezon 3 – Eve (Sandra Oh) i Villanelle (Jodie Comer) powracają po raz trzeci. W serialowym świecie minęło pół roku od wydarzeń z finału 2. serii. Eve przeżyła, ale już nie jest agentką. Villanelle, płatna zabójczyni bez pracy, traktuje ją tak, jakby była martwa. Obie panie próbują zacząć od nowa i zapomnieć o sobie nawzajem, dopóki pewna śmierć nie sprawi, że znów znajdą się na kursie kolizyjnym. Jakie będą tym razem koszty zabawy w kotka i myszkę?

Obsesja zbrodni – serial dokumentalny będący zapisem dziennikarskiego śledztwa prowadzonego w sprawie brutalnego seryjnego gwałciciela i mordercy. Ekranizacja książki Michelle McNamary o tym samym tytule.

Telewizja HBO – filmy i seriale w lipcu

· Dom grozy: Miasto Aniołów – premiera pierwszego odcinka 3 lipca, kolejne w piątki w HBO

· Mój przyjaciel Ufik – premiera 4 lipca w HBO

· Kraina lodu II – premiera 5 lipca w HBO

· 100 rzeczy – premiera 9 lipca w HBO

· Historia Natalie Wood: Pociecha w tym, co było – premiera 9 lipca w HBO

· Pokémon: Detektyw Pikachu – premiera 12 lipca w HBO

· Quiz, odc. 1, 2 i 3 – premiera 12 lipca w HBO

· Obsesja Eve sezon 3 – premiera pierwszego odcinka 12 lipca, kolejne w niedziele w HBO3

· W domu – premiera 16 lipca w HBO

· Banksy: Sztuka wyjęta spod prawa – premiera 16 lipca w HBO

· Obsesja zbrodni – premiera pierwszego odcinka 16 lipca, kolejne w czwartki w HBO

· Godzilla II: Król potworów – premiera 19 lipca w HBO

· Zła mamusia – premiera 23 lipca w HBO

· Drań, tchórz, ofiara: Historia Roya Cohna – premiera 23 lipca w HBO

· Nie ma nas w domu – premiera 25 lipca w HBO

· Aniołki Charliego – premiera 26 lipca w HBO

REKLAMA