6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Rob Benedict zagra gościnnie w 5. sezonie "Lucyfera". Ekipy seriali CW planują powroty na plan. Alison Brie przeprosiła, że przyjęła rolę w "BoJacku Horsemanie". A oprócz tego "Derry Girls", Comic-Con i nie tylko.

1. Lucyfer – Rob Benedict gościnnie w 5. sezonie

Rob Benedict (Bóg z "Supernatural") pojawi się gościnnie w 5. sezonie "Lucyfera" jako Vincent Le Mec, twardy francuski najemnik, którego brutalna praca sprowadzi go do Los Angeles, gdzie spotka Lucyfera i Chloe. Na zakulisowym zdjęciu, które wypuściło TVLine, widzimy go Tomem Ellisem i Ildy Modrovich, połową duetu showrunnerów serialu.

Lucyfer sezon 5

2. Ekipy seriali CW planują powroty na plan

Telewizja CW chciałaby, aby w najbliższych miesiącach na plan w Vancouver wróciły ekipy "Flasha", "Supernatural", "Riverdale" i "Charmed". Priorytetem w tym momencie jest dokończenie finałowego sezonu "Supernatural", którego emisja planowana jest na jesień. Problemem mogą okazać się wymogi bezpieczeństwa, jakie obowiązują w Kanadzie, włącznie z 14-dniową kwarantanną. Poza tym wciąż zamknięta jest granica pomiędzy USA i Kanadą.

3. Odcinek The Golden Girls usunięty za blackface

Hulu usunęło odcinek z 3. sezonu "The Golden Girls", który zawierał blackface.

4. Comic-Con@Home – jakie będą seriale?

W tym roku Comic-Con nie odbywa się w San Diego, tylko w domu. Listę seriali, które będą mieć wirtualne panele, znajdziecie tutaj.

5. Alison Brie przeprasza za rolę w BoJacku

Alison Brie przeprosiła na Instagramie, że przyjęła rolę Diane Nguyen w "BoJacku Horsemanie", i przyznała, że jej bohaterkę powinna była zagrać aktorka wietnamskiego pochodzenia.

6. Saoirse Ronan w skeczu z Derry Girls

Ekipa "Derry Girls" pojawiła się w jednym ze skeczy RTÉ Comic Relief, a dołączyła do nich Saoirse Ronan. W ramach tego samego eventu para z "Normal People" spowiadała się księdzu z "Fleabag".

REKLAMA