8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Zemsta" (Fot. ABC)

Sequel serialu "Zemsta" nie dojdzie do skutku. Polski zwiastun "Miasta niedźwiedzia" od HBO. Plakat 2. sezonu "The Umbrella Academy". A oprócz tego "Scrubs", "WandaVision" i nie tylko.

1. Zemsta – sequel serialu nie dojdzie do skutku

Telewizja ABC zrezygnowała z sequela "Zemsty", w którym miała wrócić jedna z ulubionych postaci fanów (prawdopodobnie Nolan). Następczynią Emily Thorne miała być młoda Latynoska, która wraca do Malibu, żeby zemścić się za śmierć matki.

2. ABC rezygnuje z kolejnych pilotów seriali

W ABC nie dojdzie do skutku także "Thirtysomething(else)", sequel "Thirtysomething", "The Brides", czyli serial o kobietach Drakuli od twórcy "Riverdale", oraz komedia "Valley Trash".

3. CW rezygnuje z rebootu The L.A. Complex

Kolejny nowy projekt, który nie dojdzie do skutku w amerykańskiej telewizji, to reboot kanadyjskiego serialu "The L.A. Complex".

4. Miasto niedźwiedzia – polski zwiastun serialu

HBO Polska wypuściło zwiastun szwedzkiego serialu "Miasto niedźwiedzia" na podstawie powieści Fredrika Backmana. Premiera planowana jest na jesień, więcej o serialu pisaliśmy tutaj.

5. Usunięte odcinki Scrubs mogą powrócić

Bill Lawrence, twórca sitcomu "Scrubs", powiedział, że trzy odcinki usunięte z Hulu z powodu blackface mogą wrócić na platformę. Muszą jednak zostać przemontowane, tak żeby nie było już kontrowersyjnych scen. A to trochę potrwa.

6. Więcej odcinków WandaVision w 1. sezonie?

Ile odcinków będzie mieć serial "WandaVision"? Disney+ nie podał tej informacji oficjalnie, ale fani marvelowskich produkcji przypuszczali, że od sześciu do ośmiu. Z nowych przecieków wynika, że odcinków może być nawet dziewięć.

7. NBC zamawia cały sezon serialu Debris

"Debris", produkowany przez J.H. Wymana ("Fringe") i Jasona Hoffsa ("Edge of Tomorrow") serial o śledztwie w sprawie statku kosmicznego, który rozbija się na Ziemi, dostał zamówienie na pełny sezon w NBC. Główne role, czyli widoczny na zdjęciu z pilota duet agentów z dwóch różnych kontynentów, grają Jonathan Tucker ("Kingdom") i Riann Steele ("The Magicians").

Debris  serial

8. The Umbrella Academy – plakat 2. sezonu serialu

Netflix wypuścił plakat 2. sezonu "The Umbrella Academy", który zachęca do poszukiwania easter eggów.

The Umbrella Academy sezon 2

REKLAMA