Jaki jest tytuł roboczy 2. sezonu "Wiedźmina"? To ukłon w stronę profesji głównego bohatera

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

0

Świat seriali odżywa po pandemii koronawirusa i wraz z datami powrotów ekip na plany zdjęciowe pojawiają się różne nowinki. W przypadku "Wiedźmina" jest to roboczy tytuł 2. sezonu.

Prace na planie 2. sezonu "Wiedźmina" trwały zaledwie sześć tygodni, gdy świat pogrążył się w lockdownie. Żeby skończyć zdjęcia, ekipa potrzebuje jeszcze ponad czterech miesięcy. Jeśli do tego doliczymy postprodukcję, otrzymamy prawdopodobną datę premiery nowych odcinków przypadającą na koniec lata 2021 roku, ale skupmy się na nieco bardziej optymistycznych doniesieniach z wiedźminowego świata.

Jak brzmi roboczy tytuł 2. sezonu Wiedźmina?

Ekipa serialu Netfliksa oficjalnie wraca na plan 17 sierpnia, gdzie zaliczy spotkanie z nowym reżimem sanitarnym i nowym scenariuszem, bo i on poniekąd padł ofiarą koronawirusa – sytuacja zmusiła Lauren S. Hissrich do wprowadzenia pewnych poprawek.

wiedźmin 2 sezon tytuł roboczy

W sieci pojawia się coraz więcej szczegółów na temat 2. sezonu serialu. Prócz daty powrotu na plan poznaliśmy także roboczy tytuł kolejnej odsłony "Wiedźmina". Z rozpiski ze strony Production Weekly dowiadujemy się, że brzmi ona "Mysterious Monsters", czyli "Tajemnicze potwory".

Najprostsza interpretacja jest taka, że to ukłon w stronę profesji Geralta z Rivii (Henry Cavill), który para się zabijaniem bestii. Ale oczywiście zachęcamy do dalszych spekulacji, o co tu jeszcze może chodzić, biorąc pod uwagę, że 2. sezon "Wiedźmina" opiera się na powieści "Krew elfów" Andrzeja Sapkowskiego.

Wiedźmin dostępny jest na Netfliksie