Wspaniała pani Maisel to zła matka? Twórczyni serialu odsyła do diabła wszystkich, którzy tak myślą

"Wspaniała pani Maisel" (Fot. Amazon)

Amy Sherman-Palladino dysponuje szerokim arsenałem emocjonalnie nacechowanego słownictwa, gdy przychodzi jej się zmierzyć z zarzutami pod adresem Midge Maisel. Posłuchajcie.

Amy Sherman-Palladino usłyszała sporo pochwał za "Wspaniałą panią Maisel", ale wraz z emisją kolejnych sezonów serialu pojawiają się także i negatywne komentarze. Wiele z nich dotyczy głównej bohaterki, Midge Maisel, i jej podejścia do macierzyństwa.

Wspaniała pani Maisel – czy Midge to zła matka?

Pani Maisel jest wspaniałą komiczką, ale obrywa jako matka. Widzowie serialu już w zeszłym roku rozpoczęli krucjatę przeciwko zaniedbywaniu przez bohaterkę jej dwójki dzieci. Rachel Bronshan broniła wówczas swojej postaci, mówiąc że serial nie ma na celu pokazywania jej w roli matki.

wspaniała pani maisel midge zła matka Amy Sherman-Palladino

Teraz Amy Sherman-Palladino dobitnie mówi, co sądzi na temat krytykowania Midge za niespędzanie czasu z dziećmi.

– Zupełnie nie mam cierpliwości do tego g**na. Nigdy nie widziałam choć jednej osoby, która mówiłaby coś złego o Donie Draperze z "Mad Men" i tym, że nie spędza czasu ze swoimi dziećmi. Więc p***rzyć to g**no. Te dzieci mają dziadków od stron obydwojga rodziców, którzy je uwielbiają, i ojca, który jest z nimi cały czas. Walcie się, jeśli macie problem z tym, że kobieta musi wyjechać w trasę, żeby zarabiać na życie. I mówię to z całą miłością, jaką mam w sercu – zaznacza.

Don Draper faktycznie nie obrywał tak, jak pani Maisel, a jeśli chcecie zobaczyć go w roli ojca, "Mad Men" będzie dostępny na Amazon Prime Video od 15 lipca.

Wspaniała pani Maisel dostępna jest na Amazon Prime Viedo

REKLAMA