Dlaczego "Już nie żyjesz" zakończy się po 3. sezonie? Christina Applegate komentuje decyzję Netfliksa

"Już nie żyjesz" (Fot. Netflix)

"Już nie żyjesz" to kolejny serial Netfliksa, który zakończy się po trzech sezonach. Decyzję platformy komentuje Christina Applegate, a także showrunnerka serialu Liz Feldman.

W zeszłym tygodniu Netflix zamówił trzeci i zarazem finałowy sezon "The Kominsky Method", a dziś mamy identyczne zamówienie dla komedii "Już nie żyjesz".

Już nie żyjesz – koniec serialu po 3. sezonie

Czy trzy sezony wystarczą, żeby zamknąć historię Jen (Christina Applegate) i Judy (Linda Cardellini), dwóch kobiet z przedmieścia, które połączyła żałoba, morderstwa i szczera nić sympatii? Według Applegate – jak najbardziej. Oto krótki komentarz aktorki:

– Będę tęsknić za tymi paniami. Ale czuliśmy, że to jest najlepszy sposób, aby zakończyć historię tych kobiet. Dziękujemy wszystkim fanom. Będziemy wracać do pracy, kiedy będzie to bezpieczne. Dużo miłości.

Pretensji do Netfliksa nie ma także showrunnerka Liz Feldman, która jednocześnie podpisała umowę z platformą. Dzięki temu zobaczymy na Netfliksie kolejne jej projekty.

– Od początku do końca "Już nie żyjesz" jest dokładnie takim serialem, jaki chciałam stworzyć. I to jest niezwykły prezent. Opowiadanie historii zrodzonej z żałoby i straty rozwinęło mnie jako artystkę i uleczyło jako człowieka.

Zawsze będę mieć dług wdzięczności wobec moich wspólniczek w zbrodni, moich przyjaciółek na całe życie, Christiny i Lindy, naszych wybitnie utalentowanych scenarzystów, obsady i ekipy. Jestem niezmiernie wdzięczna Netfliksowi za wspieranie "Już nie żyjesz" od początku i cieszę się, że będę kontynuować naszą współpracę – napisała Feldman.

Trzeci i zarazem finałowy sezon "Już nie żyjesz" obejrzymy na Netfliksie prawdopodobnie w 2021 roku.

Już nie żyjesz dostępne jest na Netfliksie

REKLAMA