Nasz top 10: Najlepsze seriale czerwca 2020 roku

"Dark" (Fot. Netflix)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

5. Co robimy w ukryciu (awans z 7. miejsca)

najlepsze seriale 2020

"Co robimy w ukryciu" (Fot. FX)

Końcówka 2. sezonu pozwoliła wampirom z "Co robimy w ukryciu" na awans w naszym zestawieniu, ale przede wszystkim zapamiętamy ją jednak z czegoś innego. Uprzedzając pytania – nie, nie mam na myśli wiedźm odmładzających się za pomocą nasienia krwiopijców (choć sam odcinek to rzecz jasna kolejne cudeńko).

Na pierwszy plan wysuwa się oczywiście Guillermo, mający w końcu okazję zaprezentowania swoich morderczych umiejętności w pełnej krasie, gdy po krótkim i intensywnym starciu z jego rąk padła cała Rada Wampirów. Czy to oznacza koniec tajemnicy i niedocenianego bohatera w roli sługusa? Cóż, głowy za to nie dam, zwłaszcza że Nandor i reszta bardziej niż masakrą na ich oczach byli zaaferowani wyrażeniem głośnych pretensji o ten krótki czas, w którym sami musieli zadbać o czyste ciuchy. Co zresztą średnio im poszło, patrz: zdjęcie powyżej.

Wydaje się zatem, że mieszkanie z potomkiem Van Helsinga będzie niewielką cena za porządek w rezydencji i brak walających się wszędzie trupów, ale o tym będziemy mogli się przekonać dopiero w kolejnym sezonie. Ten został już rzecz jasna zamówiony, a my nie możemy się go doczekać, nie mając przy tym żadnych wątpliwości, że twórcy znów zaserwują nam całą masę zdrowo pokręconych pomysłów. Nic bowiem nie wskazuje na to, by wkrótce miało im ich zabraknąć. [Mateusz Piesowicz]

Co robimy w ukryciu jest dostępne na HBO GO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10