Simone kontra Rasmus w zwiastunie 3. sezonu "The Rain". Premiera finałowych odcinków w sierpniu

"The Rain" (Fot. Netflix)

Postapokalipsa po duńsku powraca po raz ostatni. Netflix wypuścił zwiastun 3. sezonu "The Rain", który pokazuje, na jakiej linii będzie przebiegać finałowy konflikt.

"The Rain" to kolejny serial Netfliksa, który pożegnamy po zaledwie trzech sezonach. I to mimo że jest – według informacji pochodzącej od samego Netfliksa – jedną z najpopularniejszych europejskich produkcji platformy. Co się wydarzy w finałowych odcinkach?

The Rain – pełny zwiastun finałowego sezonu

Akcja 3. sezonu "The Rain" rozpocznie się zaraz po wydarzeniach z finału 2. serii. Lata po tym jak zabójczy deszcz zdziesiątkował ludność Skandynawii, Simone i Rasmus przestają zgadzać się ze sobą w kwestii tego, jak ratować świat. Rasmus chce wszystkich zaszczepić poprzez wstrzyknięcie im tej samej wersji wirusa, która uczyniła go superczłowiekiem, z kolei Simone nalega, że musi istnieć lekarstwo. Czy rodzeństwo da radę odłożyć na bok różnice i zrobić to, co należy?

W finałowej serii "The Rain" powrócą Alba August (Simone), Lucas Lynggaard Tønnesen (Rasmus), Mikkel Boe Følsgaard (Martin), Sonny Lindberg (Jean), Lukas Løkken (Patrick), Clara Rosager (Sarah), Evin Ahmad (Kira), Nathalie Madueño (Fie) i Johannes Kuhnke (Sten). Dołączą do nich nowi członkowie obsady: Rex Leonard (Daniel), Cecilia Loffredo (Luna), Henrik Birch (Lars) i Annemette Andersen (Trine).

Premiera 3. sezonu The Rain 6 sierpnia na Netfliksie

REKLAMA