Obsada "Lucyfera" w naprawdę gorącej sesji zdjęciowej. Zobaczcie, jak Netflix promuje 5. sezon serialu

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

0

Jak najlepiej promować serial o czarującym diable, który zamieszkał w Los Angeles? Przed 5. sezonem "Lucyfera" Netflix wypuścił serię seksownych fotek Toma Ellisa i spółki.

Do premiery 5. sezonu "Lucyfera", a dokładniej jego pierwszej części, zostało pięć tygodni, co oznacza, że machina promocyjna działa pełną parą. Zobaczyliśmy już m.in. zdjęcia z musicalowego odcinka i pełny zwiastun, który zdradza ważny twist.

Lucyfer sezon 5 – gorąca sesja zdjęciowa

Dziś mamy dla was coś trochę innego: seksowną sesję foto (z przymrużeniem oka), w której wzięli udział Tom Ellis, Lesley-Ann Brandt, Aimee Garcia i Kevin Alejandro. Autorką zdjęć jest Leslie Alejandro.

Netflix zapewnia, że przed nami "oszałamiający sezon, w którym stawki są jeszcze większe niż zwykle. Sekrety zostaną ujawnione, ulubione postacie umrą, a na koniec otrzymamy odpowiedź na pytanie: będą razem czy nie będą?".

Na razie nie wiadomo, kiedy możemy spodziewać się premiery sezonu 5B, ale najwcześniej w 2021 roku. Zdjęcia do finału przerwała pandemia koronawirusa, dlatego między pierwszą i drugą częścią 5. serii będzie dłuższa przerwa. W tym momencie scenarzyści rozpoczęli już także prace nad 6. sezonem, który ma być (tym razem już na pewno) finałowy.

Lucyfer – sezon 5A od 21 sierpnia na Netfliksie