Lucyfer powraca, tylko coś jest z nim mocno nie tak – zobaczcie zwiastun 5. sezonu serialu Netfliksa

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

0

Netflix wypuścił pełen twistów zwiastun 5. sezonu "Lucyfera", w którym główny bohater powraca do Los Angeles. Tylko dlaczego zachowuje się... jakoś dziwnie?

Co u diabła dzieje się z Lucyferem!? – to pytanie, które zadają sobie wszyscy w zwiastunie 5. sezonu hitowego serialu Netfliksa. Obejrzyjcie całość, a doczekacie się całkiem interesującej odpowiedzi.

Lucyfer sezon 5 – zobaczcie pełny zwiastun

5. sezon serialu o najbardziej uroczym z diabłów zadebiutuje na Netfliksie 21 sierpnia, a dokładniej rzecz biorąc zobaczymy wtedy pierwszą ósemkę z 16 odcinków, które ma liczyć całość. Zdjęcia do finału przerwała pandemia koronawirusa, więc trudno powiedzieć, jak długo będziemy czekać na kontynuację.

Dobra wiadomość jest taka, że Netflix obiecuje "oszałamiający sezon, w którym stawki są jeszcze większe niż zwykle. Sekrety zostaną ujawnione, ulubione postacie umrą, a na koniec otrzymamy odpowiedź na pytanie: będą razem czy nie będą?".

W 5. sezonie "Lucyfera" czeka nas także czarno-biały odcinek musicalowy w klimacie noir, babskie imprezy i być może potwierdzenie którejś z teorii fanowskich na temat Lucka i Chloe. Czyżby ich przyszłość miała być mroczniejsza, niż nam się wydawało?

Serial Netfliksa ma już także oficjalne zamówienie na 6. sezon, który ma być (naprawdę) ostatni. Na razie nie podano liczby odcinków ani przybliżonej daty premiery.

Lucyfer – sezon 5A od 21 sierpnia na Netfliksie