Jakie seriale warto zobaczyć w najbliższym tygodniu? "Alienista", "Pokój 104", "Ramy" i inne premiery

"Alienista" (Fot. TNT)

Już dziś za oceanem startuje 2. sezon "Alienisty". Tymczasem u nas premierę wreszcie będzie mieć "Ramy", wróci "Pokój 104", a także niemiecki serial "Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)".

Przed nami kolejny tydzień z bardzo skromną listą premier serialowych, z których tylko część będzie dostępna na bieżąco w Polsce. Do tej grupy niestety nie należy "Alienista", startujący na razie tylko za oceanem z 2. sezonem. Na HBO GO doczekamy się "Ramy'ego", a premierę finałowej serii będzie mieć "Pokój 104". Z kolei na YouTube pojawi się niespodzianka – odcinek specjalny "Happy Endings".

Alienista (sezon 2) – 19 lipca w USA

"Alienista" wraca z 2. sezonem, opartym na książce "Anioł ciemności", ale niestety na razie tylko za oceanem. Bohaterowie będą rozwiązywać nową sprawę. Sara, która otworzyła własną agencję detektywistyczną, angażuje się w poszukiwania Any Linares, porwanej córki hiszpańskiego konsula. Śledztwo, w którym wspomagają ją Laszlo i John, teraz już reporter "New York Timesa", prowadzi ich w kierunku niebezpiecznego i nieuchwytnego mordercy.

Kiedy polska premiera na Netfliksie? Tego jeszcze nie wiemy, ale prawdopodobnie okres oczekiwania tym razem nie będzie długi, bo amerykańska stacja TNT planuje emitować serial po dwa odcinki. Całość zostanie pokazana w cztery tygodnie z finałem przypadającym na 9 sierpnia.

Ramy (serial Hulu) – 22 lipca na HBO GO

"Ramy" to serial komika Ramy'ego Youssefa, który gra także główną rolę. Wielokrotnie nagradzana produkcja opowiada o rozterkach młodego mężczyzny, którego życie to codzienne balansowanie pomiędzy dwoma światami. Z jednej strony Ramy jest członkiem muzułmańskiej wspólnoty uważającej życie za sprawdzian moralny, a z drugiej – prowadzącym bardzo współczesne poszukiwania życiowe millenialsem. Na HBO GO pojawią się od razu oba dotychczasowe sezony.

Pokój 104 (sezon 4) – 25 lipca na HBO GO

"Pokój 104" powraca z 4. sezonem, który będzie już ostatni. Przed nami kolejne krótkie historie, zahaczające o najróżniejsze gatunki filmowe i rozgrywające się w tytułowym pokoju motelowym. Twórca serialu Mark Duplass nie tylko pojawi się przed kamerą, ale też będzie śpiewać. Poza tym spodziewać się możecie odcinka animowanego, podróży w czasie, domku dla lalek i wielu innych atrakcji.

W obsadzie tego sezonu znajdują się Mark Duplass, Hari Nef, Logan Miller, Jillian Bell, Jon Bass, Dave Bautista, Melissa Fumero, Vivian Bang, Finn Roberts, Adam Shapiro, Breeda Wool, Kevin Nealon, Erinn Hayes, Ron Funches, Sadie Stanley, Shannon Purser, Kendra Carelli, Benjamin Papac, Alison Jaye, Tim Granaderos, Oliva Crocicchia, Harvey Guillen, Gary Cole, Linda Lavin, Jennifer Kim, Kevin McKidd, Desean Terry, Suzanne Nichols, Leonardo Nam, Lily Gladstone, Jordyn Lucas, Natasha Perez, Jake Green, Ntare Mwine, Rebecca Hazlewood i Susan Park.

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· Happy Endings (odcinek specjalny) – premiera 20 lipca na YouTube Sony Pictures Television

· Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko) (sezon 2) – premiera 21 lipca na Netfliksie, zwiastun tutaj

· Corporate (sezon 3) – premiera 22 lipca w USA

REKLAMA