Jaki będzie brat Lucyfera? Aktor zdradza spoilery z 5. sezonu serialu Netfliksa

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

0

Twórcy "Lucyfera" zapowiadali, że na 5. sezon przygotowali dla nas wyjątkowy twist. Dzisiaj wiadomo, że chodziło o Michaela, brata Lucka. Co powinniśmy o nim wiedzieć?

Długo wyczekiwany trailer 5. sezonu "Lucyfera" wprawił fanów serialu w osłupienie, a wszystko za sprawą nowego/starego bohatera. Już ze zwiastuna dowiadujemy się, że Lucek – a raczej ktoś na niego wyglądający – powraca na ziemię. Tak poznajemy Michaela, złego brata bliźniaka.

Lucyfer sezon 5 – jaki będzie Michael?

Jaka będzie nowa postać? DB Woodside, czyli serialowy Amenadiel, przyznaje, że nawet jego bohater woli Lucyfera od Michaela, a dodajmy, że ich relacje momentami pozostawiały wiele do życzenia. Zły bliźniak jednak nie pojawia się na ziemi bez powodu, a ma swój niecny plan.

– Michael ma swój plan. Chwilę zajmie, zanim dowiemy się, na czym on dokładnie polega, ale jest wyjątkowo niebezpieczny. I cała rodzina będzie musiała interweniować – mówi DB Woodside.

A jak Tom Ellis poradził sobie z odegraniem podwójnej roli?

– Gra je wykorzystując różne maniery i sposoby mówienia, jest to dziwna rozmowa, w której prowadzi schizofreniczną konwersację z samym sobą, ale jest genialny – dodaje Ildy Modrovich.

5. sezon miał być finałem serialu, jednak w trakcie jego kręcenia Netflix zdecydował się wydłużyć produkcję o jeszcze jedną część. Oczywiście odbiło się to na scenariuszu, który został dostosowany do dodatkowego zamówienia.

Lucyfer – sezon 5A od 21 sierpnia na Netfliksie