10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Słodkie Magnolie" (Fot. Netflix)

"The Boys" z zamówieniem na 3. sezon. "Słodkie Magnolie" z zamówieniem na 2. sezon. Twórcy "Halt and Catch Fire" za sterami serialu "Paper Girls". A oprócz tego "Chucky", "Rezydenci", nowy serial Elisabeth Moss i nie tylko.

1. The Boys z zamówieniem na 3. sezon

Podczas wirtualnego Comic-Conu Amazon ogłosił, że "The Boys" będzie mieć 3. sezon. Serial dostał także własny aftershow, który poprowadzi Aisha Tyler. Zaprezentowano również nowy klip z 2. sezonu, który będzie mieć premierę 4 września. Aftershow ruszy tydzień wcześniej z odcinkiem przypominającym wydarzenia z 1. serii.

2. Słodkie Magnolie z zamówieniem na 2. sezon

Netflix zamówił 2. sezon "Słodkich Magnolii", w którym powrócą Joanna Garcia Swisher, Brooke Elliott i Heather Headley.

3. Elisabeth Moss w thrillerze Shining Girls

Elisabeth Moss pojawi się w "Shining Girls", metafizycznym thrillerze Apple TV+ na podstawie książki Lauren Beukes. Moss zagra reporterkę z Chicago, która została zaatakowana. Jej życie szybko się zmienia, kiedy próbuje odnaleźć sprawcę. Scenariusz pisze Silka Luisa ("Strange Angel"), a w ekipie producentów znajdują się także Lauren Beukes, Elisabeth Moss i Leonardo DiCaprio.

4. Paper Girls od twórców Halt and Catch Fire

Amazon zamówił pełny sezon serialu "Paper Girls", adaptacji powieści graficznej Briana K. Vaughana i Cliffa Chianga o 12-letnich dziewczynach, które rozwożąc gazety o poranku w Halloween 1988 roku lądują w środku konfliktu pomiędzy różnymi frakcjami podróżników w czasie. Tak zaczyna się historia pełna przygód, niebezpieczeństw, prób ratowania świata oraz podróży w czasie, podczas których bohaterki spotkają dorosłe wersje samych siebie. Showrunnerami serialu są Stephany Folsom ("Toy Story 4") oraz Christopher Cantwell i Christopher C. Rogers (duet twórców "Halt and Catch Fire").

5. Rezydenci – koronawirus w premierze 4. sezonu

Nie tylko "Chirurdzy" odniosą się do pandemii koronawirusa w nowym sezonie. "Rezydenci" szykują wątek związany z obecnym kryzysem zdrowotnym w premierze 4. sezonu.

6. Wu Assassins nieoficjalnie z 2. sezonem

Wu Assassins wróci z 2. sezonem na Netfliksie. To na razie nieoficjalna informacja pochodząca od aktora Lewisa Tana.

7. Chucky – Brad Dourif znów podłoży głos

Brad Dourif, który podkładał głos Chucky'emu w filmach, powróci w tej samej roli w serialu telewizji SyFy.

8. Nina Dobrev w serialowej adaptacji Woman 99

Nina Dobrev ("Pamiętniki wampirów") zagra w adaptacji powieści "Woman 99" Greer Macallister. To historia młodej kobiety, która walczy o uwolnienie siostry z niesławnego psychiatryka, ryzykując własne bezpieczeństwo, życie i zdrowie. Serial, który na razie jeszcze nie ma stacji ani scenarzystów, produkuje Bruna Papandrea ("Wielkie kłamstewka") wraz z Dobrev i Macallister.

9. FOX chce zamówić spin-off Imperium

FOX tworzy spin-off "Imperium", którego główną bohaterką ma być Cookie (Taraji P. Henson), a twórcami Danny Strong, Yolanda Lawrence i Stacy Littlejohn (wszyscy z ekipy "Imperium").

10. Kto ogłosi tegoroczne nominacje Emmy?

Laverne Cox, Josh Gad i Tatiana Maslany ogłoszą we wtorek tegoroczne nominacje do nagród Emmy.

REKLAMA