Mnóstwo zdjęć z 5. sezonu "Lucyfera"! Z kim romansuje Chloe – z Luckiem czy jego złym bratem bliźniakiem?

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

0

Netflix wypuścił całą paczkę zdjęć z 5. sezonu "Lucyfera". Tylko który Tom Ellis to Lucyfer, a który to jego brat Michael? Na razie możemy tylko zgadywać.

Wielkimi krokami nadchodzi premiera 5. sezonu "Lucyfera", a dokładniej jego pierwszej połowy składającej się z ośmiu odcinków. Na trzy tygodnie przed wyczekiwanym powrotem Lucka Netflix wypuścił serię fotek ze wszystkich odcinków, włącznie z finałem (ostatnie zdjęcie). Pełniejszą galerię zdjęć z odcinka musicalowego (czyli czwartego w sezonie) możecie obejrzeć tutaj.

Lucyfer sezon 5 – zdjęcia. Z kim romansuje Chloe?

Jak już wiemy ze zwiastuna 5. sezonu "Lucyfera", na początku Tom Ellis nie będzie grał tytułowego bohatera, tylko jego brata bliźniaka Michaela. Kiedy dokładnie panowie z powrotem zamienią się rolami? Na zdjęciu z 2. odcinka widzimy Amenadiela (D.B. Woodside) w piekle, co oznacza, że prawdopodobnie właśnie wtedy będzie przekonywał Lucka do powrotu. Pytanie brzmi, czy jego brat bliźniak nie będzie w tym czasie już romansować z Chloe (Lauren German).

Lucyfer sezon 5

Lucyfer sezon 5

Lucyfer sezon 5

Na razie możemy tylko zgadywać, kto tu jest kim, bo Netflix nie zdradza wiele więcej poza tym, że na początku sezonu będziemy mieć do czynienia z Michaelem. Nie wiemy, na jak długo Michael z nami zostanie i czy nie stanowi jedynie rozgrzewki przed serialowym debiutem Boga (Dennis Haysbert).

Wiemy za to, że Netflix obiecuje "oszałamiający sezon, w którym stawki są jeszcze większe niż zwykle. Sekrety zostaną ujawnione, ulubione postacie umrą, a na koniec otrzymamy odpowiedź na pytanie: będą razem czy nie będą?".

Lucyfer – sezon 5A od 21 sierpnia na Netfliksie

Lucyfer sezon 5

Lucyfer sezon 5

Lucyfer sezon 5

Lucyfer sezon 5

Lucyfer sezon 5

Lucyfer sezon 5

Lucyfer sezon 5

Lucyfer sezon 5