"Nastoletnie łowczynie nagród" – zwiastun serialu Netfliksa. Mnóstwo frajdy w młodzieżowych klimatach

"Nastoletnie łowczynie nagród" (Fot. Netflix)

Co powiecie na młodzieżową komedię o dziewczynach, które potrafią skopać tyłek niejednemu zbirowi? Oto "Nastoletnie łowczynie nagród", serial od ekipy "Orange Is the New Black".

W sierpniu na Netfliksie pojawi się mnóstwo dobrych rzeczy (pełna lista premier tutaj), w tym jedna, której praktycznie nie zapowiadano. Chodzi o wypakowany humorem i akcją rodem z "Renegata" młodzieżowy serial "Nastoletnie łowczynie nagród".

Nastoletnie łowczynie nagród – zwiastun serialu

W serialu poznamy dziewczyny ze szkoły średniej, które dorabiają sobie do kieszonkowego ściganiem zbiegłych przestępców. Oczywiście tylko po lekcjach. W rolach głównych, jako siostry bliźniaczki Sterling i Blair, zobaczymy Maddie Phillips ("Supernatural") i Anjelicę Bette Fellini ("The Gifted"). Dziewczyny łączą siły z doświadczonym łowcą nagród Bowserem Jenkinsem (Kadeem Hardison).

Zwiastun pokazuje, że oprócz kopania tyłków zbirom jest też w serialu miejsce na zwykłe nastoletnie sprawy, jak lekcje hiszpańskiego, chłopaki i pierwszy seks. "Naprawdę potrafimy zachować równowagę pomiędzy pracą i życiem. Czemu kobiety tyle narzekają? Bardzo łatwo jest mieć wszystko" – oznajmia Blair.

W gronie producentów serialu, który wcześniej nosił tytuł "Slutty Teenage Bounty Hunters", znajduje się Jenji Kohan ("Orange Is the New Black"). Twórczynią jest współpracująca już wcześniej z Kohan Kathleen Jordan ("American Princess"). W obsadzie znajdują się także Mackenzie Astin i Virginia Williams w roli rodziców dziewczyn oraz Cliff "Method Man" Smith jako łowca nagród Terrance Coin, rywal bliźniaczek. 1. sezon "Nastoletnich łowczyń nagród" ma liczyć 10 odcinków.

Nastoletnie łowczynie nagród od 14 sierpnia na Netfliksie

REKLAMA