Zagadki kryminalne w piekle? Oto jak rozpocznie się 5. sezon "Lucyfera"

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

0

Z niecierpliwością czekacie na premierę 5. sezonu "Lucyfera"? Ci, którzy dostali przedpremierowy dostęp do serialu, zdradzają, co wydarzy się w pierwszych odcinkach.

Pierwsza część 5. sezonu "Lucyfera" wyląduje na Netfliksie 21 sierpnia, a ekipa TVLine już widziała całość. I zdradzają pierwsze spoilery fanom serialu.

Lucyfer – oto jak rozpocznie się 5. sezon serialu

W "Lucyferze" mieliśmy już do czynienia z zagadkami kryminalnymi z piekła rodem, a teraz pora na ich rozwiązywanie w piekle. Właśnie ten wątek ma rozpocząć nowy sezon serialu.

– Otwarcie 5. sezonu jest dość zabawne, ponieważ Lucyfer wykorzystuje swoje umiejętności detektywistyczne, których nauczył się w ostatnich latach od pani detektyw, do rozwiązania zagadki w piekle – i może nawet pomoże Chloe w sprawie, którą ona zajmuje się na ziemi – czytamy na TVLine.

Lucyfer sezon 5 spoilery

Redaktor TVLine dzieli się też swoimi odczuciami na temat nowego sezonu serialu z Tomem Ellisem.

– Zbinge'owałem wszystkie osiem odcinków i myślę, że 5. odcinek może być moim ulubionym, ponieważ zmaga się z wszelkimi rodzajami emocjami różnych bohaterów oraz zawiera olśnienie, od którego zaszkliły mi się oczy (z drugiej strony przez pandemię ciągle jestem na granicy załamania). Tymczasem 3. odcinek jest chyba najzabawniejszy i dotyczy zabójstwa na planie serialu Warner Bros. TV o diabelnie przystojnym gościu i jego kochance, pani detektyw.

Spragnionych dawki zdjęć z 5. sezonu odsyłamy tutaj.

Lucyfer – sezon 5A od 21 sierpnia na Netfliksie