Czekacie na wątek Diany w "The Crown"? Serialowy książę Karol mówi, że to będzie naprawdę ekscytujące

"The Crown" (Fot. Netflix)

Josh O'Connor, który gra młodego księcia Karola w "The Crown", zapewnia, że wątek romansu z Dianą nie zawiedzie fanów. Co aktor mówi o 4. sezonie kostiumowego hitu Netfliksa?

4. sezon "The Crown" jest już ukończony i powinien pojawić się na Netfliksie przed końcem tego roku. Do obsady dołączy m.in. Emma Corin ("Pennyworth") w roli Diany Spencer, przyszłej żony księcia Karola.

The Crown sezon 4 – Josh O'Connor o wątku Diany

Grający postać Karola Josh O'Connor zapewnia w rozmowie z "Esquire, że jest to wątek, na który warto czekać.

– Wątek Diany był naprawdę ekscytujący do zagrania. Dla mnie to właśnie są soczyste rzeczy – mówi aktor.

Ale problemy młodego Karola nie będą zaczynać się ani kończyć na romansie, którego królowa z początku nie akceptowała. W 4. sezonie "The Crown" znajdzie się też miejsce na sprawy związane z potencjalnym przejęciem przez niego korony.

– Kwestia tego, że musisz czekać, aż twoja mama umrze, żeby twoje życie nabrało znaczenia, i co to oznacza dla młodego człowieka. To po prostu dziwne. Karol niekoniecznie chce władzy, ale dopóki ona nie umrze, co u diabła on w ogóle robi? Czym jest jego egzystencja? On nie ma celu – opowiada O'Connor.

The Crown sezon 4 Diana

W 3. sezonie "The Crown" widzieliśmy pierwsze tarcia na linii książę Karol – królowa Elżbieta (Olivia Colman), w miarę jak był on zmuszany coraz bardziej angażować się w królewskie obowiązki jako książę Walii. Byliśmy też świadkami początków jego romansu z Camillą Shand (Emerald Fennell).

W 4. sezonie Camilla zostanie zastąpiona przez Dianę, którą książę Karol poślubił w 1981 roku. Jak prezentuje się Emma Corin w roli młodej Diany, możecie zobaczyć na nieoficjalnych zdjęciach z planu.

The Crown jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA