Showrunner zapowiada najbardziej emocjonalną część "Lucyfera". Taki będzie sezon 5B serialu Netfliksa

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Jaki będzie ciąg dalszy 5. sezonu "Lucyfera"? Twórca serialu już nastawia widzów na emocjonalne przeżycia. Wspomina też o rodzinnym wymiarze nowych odcinków.

Pierwsza część 5. sezonu "Lucyfera" bardzo szybko została zbinge'owana przez fanów i od tego momentu zadają sobie oni pytanie: "Co będzie dalej?". Na taki stan rzeczy była przygotowana serialowa ekipa, stąd liczne wywiady i przecieki na temat tego, czego spodziewać się po kolejnych odcinkach.

Lucyfer: sezon 5B ma być najbardziej emocjonalny

Joe Henerson mówi o sezonie 5B jako najbardziej emocjonalnym w całej historii produkcji.

– Powiedzmy, że sezon 5B jest naszym najbardziej emocjonalnym sezonem do tej pory – naszym najbardziej emocjonalnym fragmentem po całym tym mroku z 5A. Jest w tym też lekkość, ale mam wrażenie, że sezon 5A zaczął się nieco mroczniej. 5B będzie jeszcze jaśniejszy i równocześnie mroczniejszy, bo przed świtem zawsze jest najciemniej – mówi.

lucyfer sezon 5B najbardziej emocjonalny

Szykujcie się także na rodzinny wymiar dalszego ciągu opowieści o czarującym diable.

– To historia rodzinna. Tato wrócił do domu i nie jest zadowolony z tego, co robią jego dzieci. To jedna z rzeczy, którymi zajmiemy się w sezonie 5B – rodzinnymi relacjami i ich emocjonalnymi aspektami. Wiele z tego, co działo się do tej pory, polegało na tym, że wszyscy interpretowali to, czego chciał ojciec. Wszyscy próbowali odgadnąć, o co chodzi. Wszyscy starali się sprostać oczekiwaniom. Niezależnie od tego, czy rzeczywiście są to oczekiwania ojca, ponieważ działa on w nieco tajemniczy sposób – wyjaśnia.

Aktor dodaje, że w kolejnych odcinkach serialu do głosu dojdą dzieci. Ile będziemy musieli na nie czekać? Wcześniej Tom Ellis podał orientacyjną datę emisji sezonu 5B.

Lucyfer – sezon 5A jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA