Showrunner zapowiada najbardziej emocjonalną część "Lucyfera". Taki będzie sezon 5B serialu Netfliksa

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

0

Jaki będzie ciąg dalszy 5. sezonu "Lucyfera"? Twórca serialu już nastawia widzów na emocjonalne przeżycia. Wspomina też o rodzinnym wymiarze nowych odcinków.

Pierwsza część 5. sezonu "Lucyfera" bardzo szybko została zbinge'owana przez fanów i od tego momentu zadają sobie oni pytanie: "Co będzie dalej?". Na taki stan rzeczy była przygotowana serialowa ekipa, stąd liczne wywiady i przecieki na temat tego, czego spodziewać się po kolejnych odcinkach.

Lucyfer: sezon 5B ma być najbardziej emocjonalny

Joe Henerson mówi o sezonie 5B jako najbardziej emocjonalnym w całej historii produkcji.

– Powiedzmy, że sezon 5B jest naszym najbardziej emocjonalnym sezonem do tej pory – naszym najbardziej emocjonalnym fragmentem po całym tym mroku z 5A. Jest w tym też lekkość, ale mam wrażenie, że sezon 5A zaczął się nieco mroczniej. 5B będzie jeszcze jaśniejszy i równocześnie mroczniejszy, bo przed świtem zawsze jest najciemniej – mówi.

lucyfer sezon 5B najbardziej emocjonalny

Szykujcie się także na rodzinny wymiar dalszego ciągu opowieści o czarującym diable.

– To historia rodzinna. Tato wrócił do domu i nie jest zadowolony z tego, co robią jego dzieci. To jedna z rzeczy, którymi zajmiemy się w sezonie 5B – rodzinnymi relacjami i ich emocjonalnymi aspektami. Wiele z tego, co działo się do tej pory, polegało na tym, że wszyscy interpretowali to, czego chciał ojciec. Wszyscy próbowali odgadnąć, o co chodzi. Wszyscy starali się sprostać oczekiwaniom. Niezależnie od tego, czy rzeczywiście są to oczekiwania ojca, ponieważ działa on w nieco tajemniczy sposób – wyjaśnia.

Aktor dodaje, że w kolejnych odcinkach serialu do głosu dojdą dzieci. Ile będziemy musieli na nie czekać? Wcześniej Tom Ellis podał orientacyjną datę emisji sezonu 5B.

Lucyfer – sezon 5A jest dostępny na Netfliksie