Jakie seriale warto zobaczyć w najbliższym tygodniu? "Rozłąka", "Wychowane przez wilki" i inne premiery

"Wychowane przez wilki" (Fot. HBO Max)

Serialowy wrzesień zaczyna się od trzech mocnych premier, czyli "Rozłąki", "Wychowanych przez wilki" i 2. sezonu "The Boys". Co jeszcze warto obejrzeć w tym tygodniu?

Kończą się wakacje, zaczynają się seriale. Czołówka w tym tygodniu składa się z trzech tytułów, czyli "Rozłąki", "Wychowanych przez wilki" i "The Boys". Oprócz tego będzie m.in. "Młody Wallander" i polska premiera 2. sezonu "Trzech dni Kondora".

Wychowane przez wilki (nowość HBO Max) – 4 września na HBO GO

"Wychowane przez wilki" to nowy serial science fiction od HBO Max. Bohaterami jest dwójka androidów, którzy wychowują ludzkie dzieci na tajemniczej, dziewiczej planecie. Kiedy religijne konflikty zaczynają zagrażać dalszemu istnieniu prężnej ludzkiej kolonii, androidy przekonują się, że kontrolowanie ludzkich wierzeń jest trudnym i niebezpiecznym zadaniem. Główne role grają Travis Fimmel ("Wikingowie"), Amanda Collin ("Straszna kobieta") i Abubakar Salim ("Jamestown"). Producentem i reżyserem dwóch pierwszych odcinków jest Ridley Scott.

Rozłąka (nowość) – 4 września na Netfliksie

"Rozłąka" to również science fiction, tyle że zupełnie inne i od Netfliksa. Zgodnie z netfliksowym opisem, jest to "dramat o nadziei, człowieczeństwie i poświęceniach, jakie trzeba ponieść, by osiągnąć to, co wydaje się niemożliwe". W serialu poznamy amerykańską astronautkę (Hilary Swank), która dołącza do niebezpiecznej wyprawy na Marsa jako dowódczyni międzynarodowej załogi. Na Ziemi zostawia męża (Josh Charles) i nastoletnią córkę (Talitha Bateman), którzy akurat bardzo jej potrzebują. Wśród producentów znajduje się Jason Katims ("Friday Night Lights").

The Boys (sezon 2) – 4 września na Prime Video

"The Boys" wraca z 2. sezonem na Amazon Prime Video. W nowych odcinkach zobaczymy, jak ekipa The Boys ucieka przed prawem i ścigającymi ich superbohaterami, starając się desperacko przegrupować i wymyślić plan walki przeciwko Vought. Ukrywając się, Hughie (Jack Quaid), Mother’s Milk (Laz Alonso), Frenchie (Tomer Capon) i Kimiko (Karen Fukuhara) starają się dostosować do nowej normalności, podczas gdy Butcher (Karl Urban) znikł bez śladu. Starlight (Erin Moriarty) wciąż szuka swojego miejsca w grupie The Seven, a Homelander (Antony Starr) sięga po pełnię władzy. Na horyzoncie pojawia się Stormfront (Aya Cash), nowa członkini zespołu.

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· Two Weeks to Live (nowość Sky) – premiera 2 września w UK, zwiastun tutaj

· A.P. Bio (sezon 3) – premiera 3 września w USA, zwiastun tutaj

· Młody Wallander (nowość) – premiera 3 września na Netfliksie, zwiastun tutaj

· Trzy dni Kondora (sezon 2) – premiera 4 września na HBO GO

REKLAMA