Najlepsze momenty z 5. sezonu "Lucyfera" – wideo. Netflix wyciągnął smaczki z najnowszych odcinków

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Już tęsknicie za emocjami, które w 5. sezonie zafundował wam "Lucyfer"? Netflix zebrał w jednym filmiku najlepsze momenty z najnowszej części serialu.

Chcecie jeszcze raz przeżyć najlepsze momenty z 5. sezonu "Lucyfera"? Netflix właśnie umieścił je na jednym nagraniu i zaprasza do ponownego – tym razem – szybszego seansu.

Najlepsze momenty z 5. sezonu Lucyfera

Piąta edycja Lucka miała być finałem całej opowieści o czarującym diable, którego odgrywa Tom Ellis. Może właśnie ten fakt stoi za ogromną popularnością nowych odcinków, a może efekt "Lucyfera" można wytłumaczyć imponującą liczbą wiernych fanów.

W każdym razie, Netflix dostarcza widzom to, czego oczekują – szybkiej powtórki z rozrywki w formie podsumowania najlepszych momentów z 5. sezonu:

Może była to rozmowa o kosmicznej impotencji z Danem, może Lucyfer wypominający Chloe po seksie, że kiedyś stanowczo stwierdziła, iż prędzej piekło zamarznie niż odda się diabłu, a może główny bohater chcący podłożyć węża w odwecie – jedno jest pewne, zabawnych momentów w pierwszej części 5. sezonu serialu nie brakuje, a na pocieszenie przed nami jeszcze sezon 5B, który prawdopodobnie obejrzymy w przyszłym roku.

Lucyfer – sezon 5A jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA