Jakie seriale warto zobaczyć w najbliższym tygodniu? "Julie and the Phantoms", "The Duchess" i inne premiery

"Julie and the Phantoms" (Fot. Netflix)

0

Przed nami tydzień z młodzieżowym musicalem "Julie and the Phantoms" i komedią "The Duchess" na Netfliksie. FOX tymczasem pokaże "Syna marnotrawnego". Co jeszcze warto obejrzeć?

Ten tydzień w serialach upłynie raczej spokojnie. Podczas gdy na kanale FOX będzie mieć polską premierę procedural "Syn marnotrawny", Netflix proponuje "Julie and the Phantoms" i "The Duchess". Na HBO GO z kolei pojawi się hiszpańska "Scena 0".

Syn marnotrawny – 8 września na FOX Polska

"Syn marnotrawny" to procedural telewizji FOX, który we wtorek będzie mieć polską premierę. Tom Payne wciela się w psychologa kryminalnego Malcolma Brighta, który rozwiązuje sprawy w nowojorskiej policji, bo wie, jak myślą mordercy – jego ojciec jest jednym z nich. Michael Sheen gra ojca Malcolma, doktora Martina Whitly'ego, seryjnego mordercę o pseudonimie "Chirurg".

Julie and the Phantoms (nowość) – 10 września na Netfliksie

"Julie and the Phantoms" to młodzieżowy serial muzyczny, którego producentem jest Kenny Ortega (reżyser "High School Musical"). Poznamy w nim historię Julie (Madison Reyes), dziewczyny, która straciła pasję do muzyki po tym, jak zmarła jej mama. Jednak kiedy duchy trzech fantastycznych muzyków (Charlie Gillespie, Owen Patrick Joyner, Jeremy Shada) z 1995 roku pojawiają się w starym studiu muzycznym jej mamy, Julie odzyskuje chęć i inspirację, aby znów śpiewać i pisać piosenki.

The Duchess (nowość) – 11 września na Netfliksie

"The Duchess" to z kolei serial komediowy autorstwa Katherine Ryan. Kanadyjska komiczka gra również główną rolę – samotną matkę mieszkającą w Londynie, która chciałaby urodzić drugie dziecko i szuka dawcy spermy.

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· Woke (nowość Hulu) – premiera 9 września w USA, zwiastun tutaj

· Genialne dzieciaki (nowość FOX) – premiera 12 września na FOX Comedy

· Scena 0 (nowość HBO Europe) – premiera 13 września na HBO GO)