"Chirurdzy" znów zakładają swoje kitle. Ellen Pompeo podzieliła się pierwszym zdjęciem zza kulis 17. sezonu

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Kitle, maski i praca w prawdziwie szpitalnych warunkach. Ellen Pompeo pokazała zdjęcie zza kulis 17. sezonu "Chirurgów", w którym nie zabraknie wątku pandemii koronawirusa.

Ekipy kolejnych seriali powracają na plany i mamy dowód zdjęciowy na to, że są wśród nich także "Chirurdzy", którzy w marcu przerwali pracę jako jedni z pierwszych. Teraz ją wznawiają w nowych, prawdziwie szpitalnych warunkach.

Chirurdzy sezon 17 – pierwsze zdjęcie z planu

Zdjęcia do 17. sezonu ruszyły wczoraj, a grająca główną rolę Ellen Pompeo od razu skorzystała z okazji, żeby podrzucić fanom coś miłego. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie, które zrobiła sobie z Richardem Floodem. Flood został awansowany w tym sezonie do stałej obsady, co oczywiście budzi pytania o dalsze losy romansu Meredith i Cormaca. Czy lekarka wybierze właśnie jego?

– Po raz pierwszy z powrotem w kitlu... Od czasu kiedy przerwaliśmy zdjęcia, siedem tysięcy pracowników służby zdrowia zmarło na COVID. Dedykuję 17. sezon wszystkim, którzy polegli i każdemu z was, kto z łaski Boga wciąż trwa na posterunku. Ten sezon dedykuję wam, z pokorą i odrobiną humoru, by to przetrwać, a także z nieskończoną ilością wdzięczności. Mam nadzieję, że będziecie z nas dumni – napisała Pompeo.

W 17. sezonie "Chirurgów", którego akcja rozpocznie się ok. sześć tygodni po wybuchu pandemii, to właśnie wątki związane z koronawirusem będą odgrywać najważniejszą rolę. Ale to nie znaczy, że medyczny tasiemiec przestanie być sobą. Humor i romanse wciąż będą jego częścią, a jeszcze przed wejściem na plan – po wspólnym czytaniu scenariusza – Pompeo zdradziła, że ma nową ulubioną parę.

REKLAMA