Na planie "Wiedźmina" powstaje bitwa w Kaer Morhen. To kluczowa scena akcji z 2. sezonu serialu Netfliksa

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

Jeśli czekaliście na porządne spoilery prosto z planu 2. sezonu "Wiedźmina", to właśnie nadeszły. W sieci pojawiły się przecieki na temat kluczowej sceny z kolejnej części serialu.

Po 5-miesięcznej przerwie w pracy ekipa "Wiedźmina" wróciła na plan. Dla widzów oznacza to jedno – teraz przecieki odnośnie 2. sezonu będą wypływać regularnie. Łapcie pierwszy porządny spoiler.

Wiedźmin – bitwa w Kaer Morhen w 2. sezonie

Redanian Intelligence publikuje informacje o bitwie z udziałem wielu wiedźminów, która rozegra się w Kaer Morhen, czyli siedzibie wiedźmińskiej szkoły cechu Wilka.

Prócz Geralta (Henry Cavill) i Ciri (Freya Allan) wystąpią w niej także nowi pogromcy potworów, czyli Vesimir (Kim Bodnia), Coën (Yasen Atour), Lambert (Paul Bullion), Eskel (Thue Ersted Rasmussen), a także Hemrik (Joel Adrian). W walce wezmą też udział Jota Castellano, Chuey Okoye, Max Kraus i Nathanial Jacobs, ale jeszcze nie wiadomo, w jakich dokładnie rolach się pojawią.

wiedźmin sezon 2 scena walki

Wiele wskazuje na to, że scena powstanie w ruinach Fountains Abbey w Wielkiej Brytanii. Ostatnio odwiedziła je Sarah O'Gorman, jedna z reżyserek serialu. Wiadomo, że pojawią się one w nowych odcinkach, choć trwa fanowska dyskusja na temat tego, czy właśnie tam będzie osadzony plan Kaer Morhen, czy może będą to ruiny elfiego pałacu Shaerrawedd. Scena nagrywana w tej lokacji ma pojawić się w trzecim lub czwartym odcinku 2. sezonu serialu.

Nie ma też pewności co do tego, z kim wiedźmini stoczą walkę w Kaer Morhen, bo to scena, której nie było w książce "Krew elfów" Andrzeja Sapkowskiego (na niej oprze się 2. sezon serialu). Redanian Intelligence sugeruje, że może chodzić o Leszego, potwora z gier o Geralcie.

Wiedźmin dostępny jest na Netfliksie

REKLAMA