Ekipa "Sex Education" powraca na plan 3. sezonu. Zobaczcie, jak aktorzy cieszą się z rozpoczęcia zdjęć

"Sex Education" (Fot. Netflix)

0

Świat seriali budzi się do życia po koronawirusowym śnie. Na planach seriali coś zaczyna się dziać, a aktorzy w końcu wyskakują ze swoich pandemicznych czterech kątów i wracają do pracy.

Jak bardzo można cieszyć się z powrotu do szkoły i pracy? Coś na ten temat wie ekipa "Sex Education", która właśnie rozpoczyna działania na planie 3. sezonu. Aktorzy pokazują na krótkim nagraniu, jak bardzo są z tego faktu zadowoleni.

Sex Education: Ekipa wraca na plan 3. sezonu

"Sex Education", jak większość seriali, padło ofiarą koronawirusa. Pandemia opóźniła kręcenie 3. sezonu. Ale w końcu grający w serialu aktorzy mają powód, by zrzucić lockdownowe stylizacje i ściąć zapuszczone włosy. Pora spakować najpotrzebniejsze rzeczy i wrócić na plan produkcji.

Na nagraniu, które udostępnił Netflix, widzimy Gillian Anderson walczącą z przyciskami i przygotowującą się do roli ciężarnej Jean. Nie brakuje też Asy Butterfielda, odgrywającego Otisa Milburna. W filmiku zobaczycie również Connora Swindellsa, znanego widzom jako Adam Groff, oraz kilka innych osób.

Netflix jakiś czas temu wypuścił zapowiedź 3. sezonu "Sex Education", w której Alistair Petrie, czyli dyrektor Groff, oprowadza widzów po wystawie nietypowego malarstwa w szkole Moordale.

Sex Education dostępne jest na Netfliksie