Tom Ellis opowiada o swoim ulubionym odcinku z sezonu 5B "Lucyfera". Będzie wielkie starcie ojca z synem

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Odtwórca głównej roli w "Lucyferze" podzielił się pierwszymi spoilerami z 2. odcinka sezonu 5B. Będzie śpiewanie w stylu "Buffy" i starcie ojca z synem.

To, że diabeł ma problem z Bogiem, wiemy właściwie od pierwszego odcinka "Lucyfera" i również od tej chwili czekamy na jego rozwiązanie. Wydaje się, że zostanie ono wyśpiewane w 2. odcinku drugiej części 5. sezonu produkcji. Dlaczego akurat wyśpiewane? Bo właśnie na ten fragment opowieści zaplanowany jest musical zainspirowany słynnym odcinkiem "Buffy".

Lucyfer sezon 5B – będzie musical w stylu Buffy

Tom Ellis ujawnił, że to właśnie ten odcinek, zatytułowany "Bloody Celestial Karaoke Jam", jest jego ulubionym odcinkiem w sezonie 5B. Choć nie znamy jeszcze jego fabuły, możemy domyślić się, że zobaczymy kluczowe stracie Boga (Daniel Haysbert) z diabłem (Tom Ellis).

lucyfer sezon 5b ulubiony odcinek toma ellisa

Możliwe jest również wyjaśnienie wątku tajemniczego pierścienia, w którym uwięziona jest nieśmiertelność Lilith (Lesley-Ann Brandt). A że odcinek będzie mieć formę musicalu, wszystkie żale zostaną wyśpiewane. Skąd w ogóle taki pomysł?

Okazuje się, że to inspiracja serialem "Buffy: Postrach wampirów", a dokładniej fenomenalnym odcinkiem musicalowym "Once More, with Feeling", w którym demon sprawia, że mieszkańcy Sunnydale nagle zaczynają śpiewać.

– Nie mogę się doczekać aż ludzie to zobaczą. Wielu z naszych scenarzystów to ogromni fani "Buffy", a kiedy nasz serial nabierał kształtu, pojawiały się odniesienia do "Buffy". Trochę jest w nim tego świata. Musicalowy odcinek zrodził się z faktu, że wszyscy myśleli, że 5. sezon "Lucyfera" będzie finałowy. Więc mieliśmy coś w rodzaju listy rzeczy, których nigdy nie zrobiliśmy, choć chcieliśmy – powiedział aktor.

Sezon 5B "Lucyfera" zobaczymy prawdopodobnie w przyszłym roku, a tutaj znajdziecie wszystkie fanowskie teorie na temat tego, co może się w nim wydarzyć.

Lucyfer dostępny jest na Netfliksie

REKLAMA