Ekipa "Lucyfera" wypuściła wpadki planu z 4. sezonu. Przed wami cztery minuty diabelnie dobrej zabawy!

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Choć uwaga fanów "Lucyfera" skupiła się ostatnio na pierwszej i drugiej części 5. sezonu serialu, pora wrócić na chwilę na plan poprzedniej edycji. Obiecujemy, że będzie śmiesznie.

Wydawało się wam, że widzieliście już wszystkie sceny z 4. sezonu "Lucyfera"? Błąd! Teraz możecie obejrzeć wcześniej niepublikowane fragmenty zza kulis, które pokazują, że praca dla serialowej ekipy to czysta przyjemność i zabawa. Wszystko dzięki materiałowi z wpadkami, który został opublikowany podczas DC FanDome.

Lucyfer sezon 4 – zobaczcie wpadki z planu

Zapominanie kwestii, niezapowiedziani goście na planie, problemy z rekwizytami, kupa śmiechu, spontaniczności, dobrej zabawy i uwielbianego przez widzów humoru – to wszystko i jeszcze trochę możecie zobaczyć na nagraniu z wpadkami z 4. sezonu.

Te cztery – pełne śmiechu – minuty nagrania pozwalają przenieść się na chwilę w świat "Lucyfera". Aktualnie widzowie serialu są głodni kolejnych odcinków po emisji sezonu 5A. Jego druga część ma pojawić się w przyszłym roku, a tutaj znajdziecie pierwsze informacje na jej temat: Lucyfer sezon 5B – teorie, spoilery i nie tylko.

Lucyfer dostępny jest na Netfliksie

REKLAMA