Czy "Supernatural" kiedyś powróci? Jensen Ackles o planach na przyszłość i o tym, co zrobi z kultową Impalą

"Supernatural" (Fot. CW)

"Supernatural" jeszcze nie zdążyło się skończyć, a już pojawiają się pytania o możliwy powrót. Jensen Ackles mówi, jak to widzi i jakie ma plany w związku z pamiątką z planu – autem Winchesterów.

To już prawie koniec "Supernatural". Aktorzy zakończyli pracę na planie w zeszłym tygodniu, a Jensen Ackles odjechał Chevroletem Impalą, kultowym autem braci Winchesterów.

Supernatural – czy będzie możliwy sezon 16?

Podczas występu w podcaście "Inside of You" (via TVLine) serialowy Dean Winchester zdradził, że planuje tym samochodem dalej jeździć.

– Zamierzam ją wyczyścić, ale niczego nie zmienię. Będę musiał dodać klimatyzację, bo mieszkamy w Teksasie. Prawdopodobnie zdobędę nowe głośniki, radio, które faktycznie działa. Ale wszystko inne zostanie: skrzypiące drzwi, pęknięcia w siedzeniach – zapewnił aktor.

Supernatural Jensen Ackles sezon 16

Na pytanie o to, czy byłby możliwy powrót "Supernatural" za jakiś czas, Jensen Ackles odpowiedział, że jak najbardziej, choć oczywiście nie od razu i raczej nie na pełny sezon.

– Zawsze myślałem, że jest możliwość, że za jakieś pięć lat otrzymam telefon i usłyszę: "Hej, zróbmy szybką akcję dla platformy streamingowej i wróćmy na sześć odcinków". Nie mam wrażenia, że to jest pożegnanie na długo. Raczej wydaje mi się, że to coś w stylu: zawieśmy to na chwilę w szafie i odkurzmy później – powiedział.

Finałowa seria "Supernatural" wystartuje za oceanem 8 października. Wielki finał, połączony z odcinkiem wspominkowym, planowany jest na 19 listopada.

Supernatural jest dostępne w Polsce na Prime Video

REKLAMA