Aktorki z "Przyjaciół" zrobiły niespodziankę fanom. Zobaczcie ich wspólny występ na gali rozdania Emmy

Emmy 2020 (Fot. ABC)

Jennifer Aniston, Courteney Cox i Lisa Kudrow "mieszkają razem" od 1994 roku, nic więc dziwnego, że na gali Emmy też pojawiły się razem. Zobaczcie występ-niespodziankę połowy ekipy "Przyjaciół".

Tegoroczna gala rozdania nagród Akademii Telewizyjnej była wirtualna, ale to nie znaczy, że wszystkie grupki przyjaciół zostały rozdzielone. Kiedy Jimmy Kimmel połączył się na Zoomie z Jennifer Aniston (która wcześniej ogłaszała Emmy dla najlepszej aktorki komediowej), okazało się, że nie czeka ona sama na ogłoszenie zwyciężczyni w swojej kategorii.

Emmy 2020 – spotkanie aktorek z serialu Przyjaciele

U boku dawnej Rachel zameldowały się jej koleżanki z "Przyjaciół": Courteney Cox i Lisa Kudrow. Zdziwienie Kimmela, że są razem w czasie pandemii, panie skomentowały: "przecież jesteśmy współlokatorkami od 1994 roku!". To oczywiście nie prawdziwy fakt z życia prywatnego aktorek, tylko rok, w którym kultowy sitcom zadebiutował na ekranie. Jak widać, jego obsada utrzymuje ze sobą bliski kontakt.

W tle pojawił się także Jason Bateman z serialu "Ozark", a Aniston zażartowała, że on również z nimi mieszka, "dopóki nie pójdzie na studia". Transmisja urwała się, kiedy Aniston krzyknęła: "Kolacja jest gotowa!", i tyle ich widzieliśmy.

Jennifer Aniston w tym roku była nominowana do Emmy za występ w serialu Apple TV+ "The Morning Show". Nagrodę dla najlepszej aktorki w serialu dramatycznym odebrała jednak nie ona, a Zendaya z "Euforii", która okazała się najmłodszą laureatką w historii w tej kategorii (Emmy 2020 – lista zwycięzców).

Ekipa "Przyjaciół" ma wkrótce powrócić w godzinnym programie specjalnym HBO Max, który będzie zawierać wywiad z całą szóstką aktorów i twórcami. Spotkanie było już kilka razy przekładane z powodu pandemii koronawirusa. W tym momencie nie wiadomo, kiedy uda się program nakręcić.

REKLAMA