Co wydarzy się w 2. sezonie "Julie and the Phantoms"? Aktorzy z serialu ujawniają swoją listę życzeń

"Julie and the Phantoms" (Fot. Netflix)

0

Czy "Julie and the Phantoms" powróci z 2. sezonem? Na razie nie wiemy, ale wiemy, co chcieliby dalej zobaczyć aktorzy. Madison Reyes i spółka zdradzają swoją listę życzeń na kolejne odcinki.

"Julie and the Phantoms", czyli pełna ciepła i humoru muzyczna opowieść o dziewczynie śpiewającej z duchami, okazała się jedną z najprzyjemniejszych niespodzianek września na Netfliksie (nasza recenzja tutaj). Zamówienia na 2. sezon jeszcze nie ma, ale wiemy, co chciałaby dalej zobaczyć (i zagrać) obsada serialu.

Julie and the Phantoms – o czym może być 2. sezon?

Młodzi aktorzy wyjawili listę życzeń na kolejne odcinki w rozmowie z TV Guide.

– Chcę więcej mocy. Chcę być w stanie unosić się jak Caleb – oznajmił frontman zespołu Charlie Gillespie.

Madison Reyes, czyli serialowa Julie, poszła w nieco innym kierunku.

– Chciałabym dostać trochę więcej tła, jeśli chodzi o relację między Julie i Carrie, jak np. co takiego zaszło między tą dwójką, co spowodowało tyle nienawiści – powiedziała aktorka.

Julie and the Phantoms sezon 2

A co serialowymi romansami? Booboo Stewart, serialowy Willie, liczy na to, że będzie więcej historii jego i Alexa (Owen Patrick Joyner). Chłopaki do tej pory nie mieli za bardzo okazji, żeby pogadać o uczuciach, chociaż jasne jest, że coś się między nimi zaczęło dziać.

– Bardzo, bardzo chciałbym w to się zagłębić. Im głębsze to się staje, tym trudniejsza jest relacja Williego z Calebem. [Alex i Willie] umawiają się, oczywiście, na 100 procent zdecydowanie. Chciałbym bardziej się w to zagłębić. Myślę, że to, co mają, to piękna relacja, która wydaje się czymś naturalnym, czymś właściwym – powiedział aktor.

Pozostaje tylko czekać na wiadomości o zamówieniu na 2. sezon "Julie and the Phantoms". W przypadku większości seriali sprawa staje się jasna w ciągu miesiąca, dwóch od premiery, ale zdarza się, że trwa to dłużej.

Julie and the Phantoms jest dostępne na Netfliksie