Jak się czuje Shannen Doherty? Jason Priestley rozmawiał z chorą na raka aktorką i przekazuje wieści

"BH90210" (Fot. FOX)

Na początku roku Shannen Doherty wyznała, że ma nawrót raka, a choroba jest w czwartym stadium zaawansowania. Jak aktorka z "Beverly Hills, 90210" czuje się dzisiaj?

W lutym Shannen Doherty przekazała prasie smutne wieści na temat swojego stanu zdrowia. Brenda z "Beverly Hills, 90210" w 2015 roku zaczęła walkę z nowotworem piersi i niestety, choroba powróciła ze zdwojoną siłą.

Shannen Doherty ma nawrót raka. Jak się czuje?

Kontakt z aktorką utrzymuje Jason Priestley, serialowy Brandon, który przekazał mediom aktualne informacje na temat stanu jej zdrowia.

– Kontaktuję się z Shannen co kilka miesięcy, żeby sprawdzić, co u niej i powiedzieć "cześć". Jest naprawdę twardą dziewczyną, jest i zawsze była wojowniczką. I wiem, że będzie walczyć tak mocno, jak tylko będzie mogła. Ostatni raz, kiedy miałem od niej wieści, była w dosyć dobrym nastroju – powiedział w programie Network 10.

shannen Doherty stan zdrowia

W lutym Shannen ze łzami w oczach mówiła o nawrocie choroby.

– Pod wieloma względami to gorzka pigułka do przełknięcia. Miałam dni, kiedy zastanawiałam się, dlaczego ja? A później było: "Cóż, a dlaczego nie ja? Kto inny? Kto poza mną na to zasługuje? Nikt z nas." Moją pierwszą reakcją zawsze jest martwienie się, jak przekażę to mamie i mężowi – wyznała w lutym.

Wspomniała również o tym, że otrzymała diagnozę na krótko przed niespodziewaną śmiercią Luke'a Perry'ego. Doherty pojawiła się gościnnie w "Riverdale", by oddać cześć zmarłemu przyjacielowi.

– To takie dziwne, że otrzymałam diagnozę, a ktoś, kto wydawał się być zdrowy, odszedł pierwszy. To było naprawdę szokujące. Mogłam przynajmniej uhonorować go, pojawiając się w serialu.

O jej stanie zdrowia od początku wie także Brian Austin Green, który zawsze służył jej wsparciem, także podczas kręcenia "BH90210".

REKLAMA