4. sezon "Fargo" ma być powiązany z jedną z postaci z poprzednich serii. Domyślacie się już, o kogo chodzi?

"Fargo" (Fot. FX)

Twórca "Fargo" zdradził, że w 4. sezonie "Fargo" jest ukryty easter egg, mający związek z jedną z ważnych postaci z poprzednich serii. Uwaga, dalsze czytanie grozi dużymi spoilerami!

W tym tygodniu wystartował 4. sezon "Fargo", opowiadający historię, która dzieje się w latach 50. w Kansas City w Missouri. Dwa syndykaty kryminalne – włoski i afroamerykański – osiągnęły niełatwy pokój, po tym jak szefowie rodzin wymienili swoich najstarszych synów. Razem kontrolują alternatywną gospodarkę, opierającą się na wyzysku, łapówkach i narkotykach.

Fargo – Mike Milligan jest w 4. sezonie serialu?

Co to ma wspólnego z trzema poprzednimi sezonami, których akcja była umiejscowiona w zupełnie innym miejscu i czasie? Okazuje się, że będą easter eggi, z których jeden zdradził sam twórca serialu w rozmowie z TVLine. Noah Hawley zasugerował, żebyśmy sobie przypomnieli Mike'a Milligana (Bokeem Woodbine), czarny charakter z 2. sezonu. Tak się składa, że pochodził on z Kansas City.

– To nie przypadek, że postać Bena Whishawa nazywa się Milligan – powiedział showrunner.

fargo sezon 4 mike milligan

Gdzie powinniśmy szukać Mike'a Milligana w 4. sezonie "Fargo"? No cóż, zagadka prawdopodobnie nie jest trudna do rozgryzienia. Akcja dzieje się trzy dekady przed wydarzeniami z 3. serii, więc Mike jest teraz małym chłopcem. I jest bardzo możliwe, że to syn Loya Cannona (Chris Rock), który trafił do Włochów w wyniku wymiany.

fargo sezon 4 mike milligan

Nie wiemy, co się dalej wydarzy, ale po dwóch odcinkach już widać, że grany przez Whishawa Rabbi Milligan polubił chłopca. Być może więc dzieciak zostanie jego przybranym synem? W tym momencie to oczywiście tylko zgadywanki, bo świat 4. sezonu "Fargo" jest wyjątkowo rozbudowany i wypakowany barwnymi postaciami.

Prawdę poznamy za jakiś czas, a jeszcze dłużej poczekamy na premierę 4. sezonu "Fargo" na HBO GO. Jak poinformowało HBO Polska na Instagramie, możemy na nią liczyć dopiero w przyszłym roku.

Trzy dotychczasowe sezony Fargo są na HBO GO

REKLAMA