Są zdjęcia z planu 2. sezonu "Wiedźmina", a na nich Ciri w kostiumie wiedźminki. W planach też kolejny spin-off

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

0

Najnowsze zdjęcia z planu "Wiedźmina" potwierdzają wcześniejsze doniesienia o wiedźmińskich treningach Ciri w Kaer Morhen. Oprócz tego pojawiły się doniesienia o kolejnym spin-offie.

Informacje o nowych lokacjach i postaciach z 2. sezonu "Wiedźmina" wskazywały na to, że kolejne odcinki zabiorą nas do Kaer Morhen, szkoły, w której szkolą się wiedźmini. Najnowsze zdjęcia z planu serialu, które opublikował serwis Redanian Inteligence, wydają się potwierdzać te doniesienia.

Wiedźmin sezon 2: Ciri w kostiumie wiedźminki

Na fotografiach widać Freyę Allan, czyli serialową Ciri oraz dwie inne postacie. Kto to może być? Zdaniem autora wpisu wysoka elfka z blond włosami to legendarna Lara Dorren, której potomkinią jest księżniczka Cintry. Więcej trudności przysparza odgadnięcie tożsamości drugiej kobiety. Tutaj z kolei pojawia się sugestia, że może to być Cerro, czyli królowa Redanii, która adoptowała Larę. Zdjęcia możecie obejrzeć bezpośrednio na Redanian Inteligence, klikając link w poniższym tweecie.

Czy powstanie spin-off Wiedźmina o czarodziejach?

Równolegle w sieci pojawiła się inna informacja. Mianowicie nieoficjalne źródła mówią o tym, że Netflix chce wyprodukować kolejny spin-off serialu. Mający własne informacje o "Wiedźminie" Daniel Richtman podał, że projekt miałby skupiać się na magach z fantastycznego świata stworzonego przez Andrzeja Sapkowskiego.

Dodajmy, że streamingowy gigant już zapowiedział film anime "Wiedźmin: Zmora wilka", który przedstawi wcześniejsze losy Vesimira, mentora Geralta (Henry Cavill), a także spin-off produkcji o tytule "The Witcher: Blood Origin" przedstawiający dawno zapomnianą historię osadzoną w świecie elfów, która wydarzyła się 1200 lat przed akcją "Wiedźmina". Składający się z sześciu odcinków serial opowie o pochodzeniu pierwszego wiedźmina oraz o wydarzeniach, które doprowadziły do Koniunkcji Sfer, kiedy to światy potworów, ludzi i elfów połączyły się.

Wiedźmin dostępny jest na Netfliksie