Ciri rozpoczyna trening na zdjęciach z "Wiedźmina". Netflix zaprezentował kostium księżniczki z 2. sezonu

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

Podczas gdy Geralt z Rivii przemieni się w Batmana, księżniczka Cirilla zostanie małą wiedźminką. Netflix pokazał oficjalne zdjęcie kolejnego kostiumu z 2. sezonu "Wiedźmina".

Na planie "Wiedźmina" w Wielkiej Brytanii trwają prace nad odcinkami 2. sezonu, więc wyciekają kolejne spoilery i zaczynają się też pojawiać oficjalne informacje. Wczoraj Netflix pokazał – okrutnie wyśmianą przez fanównową zbroję Geralta (Henry Cavill), dziś możemy przyjrzeć się kostiumowi Ciri (Freya Allan), który nie ma nic wspólnego z sukienkami z 1. sezonu.

Wiedźmin sezon 2 – Ciri w nowym kostiumie

Młoda księżniczka w 2. sezonie serialu, opartym na książce "Krew elfów" Andrzeja Sapkowskiego, znajdzie się wraz ze swoim opiekunem w Kaer Morhen i rozpocznie treningi w wiedźmińskim stylu. Na nowych zdjęciach możemy przyjrzeć się jej nowemu kostiumowi, a także mieczowi używanemu do treningów.

Przekonany, że Yennefer straciła życie w bitwie o Wzgórze Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę do najbezpieczniejszego miejsca, jakie zna, swojego domu z dzieciństwa, Kaer Morhen. Podczas gdy królowie, elfy, ludzie i demony z Kontynentu walczą o dominację poza jego murami, on musi strzec dziewczyny przed czymś znacznie bardziej niebezpiecznym: tajemniczą mocą, którą ma w środku – czytamy w oficjalnym opisie 2. sezonu "Wiedźmina".

Zdjęcia do nowych odcinków zgodnie z planem mają potrwać do lutego 2021 roku. Potem rozpocznie się postprodukcja, która potrwa do lipca 2021. To oznacza, że gotowy sezon mamy szansę obejrzeć pod koniec lata lub na początku jesieni 2021 roku, jeśli tylko nie będzie dalszych opóźnień spowodowanych pandemią COVID-19.

Wiedźmin jest dostępny w serwisie Netflix

REKLAMA