Czy Sandra Oh może powrócić w finale "Chirurgów"? Odpowiedź aktorki jest bardzo zdecydowana

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

0

Cristina Yang była jedną z ulubionych postaci w "Chirurgach". Czy jest szansa, że Sandra Oh kiedykolwiek wróci do tej roli, choćby tylko na finał serialu?

12 listopada "Chirurdzy" wrócą z 17. sezonem, w którym ponownie zobaczymy Ellen Pompeo jako Meredith Grey. Ogromna większość oryginalnej obsady serialu już jednak z niego odeszła i nie planuje wracać. Jedną z takich osób jest Sandra Oh, serialowa Cristina Yang, którą ostatnio oglądamy w "Obsesji Eve".

Chirurdzy – czy Sandra Oh wróci w finale serialu?

Podczas wirtualnego wywiadu z ET Canada aktorka, która grała w "Chirurgach" od 2005 do 2014 roku, została zapytana, czy wróciłaby w finale serialu, gdyby ten wkrótce miał się kończyć.

– Muszę ci powiedzieć, chciałabym dostawać dolara za każdym razem [kiedy ktoś mnie o to pyta]. Jestem niezmiernie wdzięczna, że zadajesz mi to pytanie, bo to oznacza, że ludzie wciąż są zaangażowani i zainteresowani Cristiną Yang – postacią, którą opuściłam sześć lat temu – powiedziała aktorka.

chirurdzy sandra oh powrót

Szybko jednak dodała, że jej odpowiedź brzmi: nie.

– Jest tyle nowych projektów i ja jestem już inną osobą, więc musiałabym powiedzieć "nie" – oznajmiła Sandra Oh.

Dziennikarka ET Canada zapytała także o to, co się dzieje z "Obsesją Eve", by usłyszeć, że trwa przerwa w produkcji i biorąc pod uwagę obecną sytuację na świecie, nie wiadomo, kiedy się skończy. Problem z tym serialem jest taki, że bohaterki podróżują po całej Europie, co w warunkach pandemii koronawirusa byłoby nie do zrealizowania.

Tymczasem na planie "Chirurgów" trwają zdjęcia do kolejnych odcinków 17. sezonu. Pierwsze teasery możecie obejrzeć tutaj i tutaj.

17. sezon Chirurgów startuje 12 listopada w USA