Skeet Ulrich już pożegnał się z "Riverdale". Zobaczcie wpis serialowego F.P. Jonesa z ostatniego dnia na planie

"Riverdale" (Fot. CW)

Przeskok czasowy, a po przeskoku w "Riverdale" nie będzie już niektórych rodziców. Skeet Ulrich pożegnał się z serialem i nie zabrakło przy tym okolicznościowego wpisu na Instagramie.

W styczniu z nowymi odcinkami powróci "Riverdale" i po tym, jak pozamyka sprawy z 4. sezonu, powita nas w zupełnie nowej rzeczywistości. Serial czeka w 5. sezonie kilkuletni przeskok czasowy, w trakcie którego młodzi bohaterowie pokończą studia i znajdą powody, by wrócić do tytułowego miasteczka. Tymczasem niektórzy z rodziców opuszczą Riverdale.

Riverdale sezon 5 – Skeet Ulrich żegna się z serialem

Dokładniej rzecz biorąc, z serialu odchodzą Marisol Nichols (czyli Hermione Lodge, mama Veroniki) i Skeet Ulrich (F.P. Jones, ojciec Jugheada). Ich ostatnie występy mieliśmy zobaczyć wiosną, ale zdjęcia do serialu przerwała pandemia koronawirusa i pożegnanie zostało przełożone. Teraz oboje wrócili na plan, żeby nagrać swoje ostatnie sceny. Ulrich pożegnał się z serialem wraz z końcem zeszłego tygodnia.

– Żegnaj, Riverdale... Dziękuję za zapoznanie mnie z przyjaciółmi na całe życie i tak wieloma pięknymi duszami. Dziś jest mój ostatni dzień na planie, ale to doświadczenie nigdy nie opuści mojego serca. Dziękuję wam wszystkim za miłość i wsparcie – napisał aktor.


W marcu, odpowiadając na pytanie, dlaczego opuszcza "Riverdale", Skeet Ulrich był trochę mniej miły.

– Opuszczam "Riverdale", bo jestem znudzony pod względem twórczym. Jak to? To najbardziej szczera odpowiedź – powiedział wtedy.

Roberto Aguirre-Sacasa, twórca serialu, zapewnił, że nie zamierza uśmiercić ani F.P., ani Hermione i że chciałby, aby byli oni częścią "Riverdale" tak długo, jak długo "Riverdale" będzie trwało. Zapewnił również, że oboje będą mile widziani, jeśli zechcą wrócić.

Premiera 5. sezonu Riverdale w styczniu 2021 roku

REKLAMA