Spoilery nt. 8. sezonu "How I Met Your Mother"

Co dalej w "Jak poznałem waszą matkę"? Twórcy serialu oczywiście jak zwykle to i owo zdradzają na temat kolejnego sezonu. Spoilery!

"How I Met Your Mother" od pewnego czasu opiera się na zwodzeniu fanów. Jednym to się podoba, innym nieco mniej, na pewno jednak większość skutecznie trzyma przy telewizorach. Finał 7. sezonu "How I Met Your Mother" niewątpliwie był jednym z odcinków, w którym dostaliśmy więcej pytań niż odpowiedzi. Na szczęście producent wykonawczy serialu, Craig Thomas, zdradził dziennikarzom trochę spoilerów na temat 8. sezonu.

Ślub się odbędzie - to jest pewne. Robin będzie panną młodą, a Barney panem młodym. Thomas powiedział jednak, że będzie to ślub pełen niespodzianek - innych niespodzianek, nie wiadomo jakich. Na pewno wcześniej będzie dużo twistów i zwrotów akcji. A na weselu będzie Matka. "Wielu fanów uważa, że taki będzie koniec serialu - Ted spotyka Matkę [na weselu] i to jest finał serialu..." - powiedział Thomas. Ale niekoniecznie tak będzie. Jest możliwe, że wcześniej dowiemy się, kim ona jest i zakochamy się w niej razem z Tedem.

Becki Newton, która będzie grała teraz w serialu "The Goodwin Games", powróci jeszcze jako Quinn. Zobaczymy ją w pierwszym odcinku po powrocie, którego akcja będzie działa się tego samego dnia, co akcja finału 7. sezonu. Przeskok czasowy będzie pomiędzy 1. a 2. odcinkiem nowego sezonu - i będzie on wynosił 4 miesiące.

"Od razu przedstawimy nową miłość Robin" - zapowiada Thomas i zapewnia, że będzie to ważny związek. Innymi słowy, Robin i Barney nie rzucą się sobie w ramiona od razu. Ona zrozumie dopiero dzięki nowemu związkowi, że chce tylko jego.

Ted, zanim będzie gotowy do związku z Matką, musi zamknąć kilkoro drzwi. Robin to jedno, teraz czas na Victorię. Oczywiście ona nie będzie Matką, a po zakończeniu znajomości z nią ma zacząć się "najlepsza rzecz w jego życiu". Wcześniej będzie musiał zmagać się z poczuciem winy, kiedy okaże się, że Victoria nie zostawiła nawet swojemu narzeczonemu notki z wyjaśnieniem. Ted, kiedy się o tym dowie, zawróci auto i będzie chciał to naprawić.

Lily i Marshall też będą mieli w 8. sezonie problem: jak być jednocześnie dobrymi rodzicami i wciąż mieć czas na piwo w barze? Na pewno nie będzie to dla nich łatwe i ich przyjaźń z Tedem, Barneyem i Robin trochę ucierpi.

Czy 8. sezon będzie ostatnim sezonem "Jak poznałem waszą matkę"? Tego na razie nie wiadomo. "Biznes spotyka tutaj sztukę" - mówią twórcy serialu, którzy mają już plan A i plan B, na wypadek jeśli sezon 9. będzie lub go nie będzie. Jeśli CBS zdecyduje się zamówić sezon 9. i wszyscy aktorzy zgodzą się przedłużyć kontrakty, dowiemy się również, co stało się po tym, jak Ted poznał Matkę.

REKLAMA