Czy brytyjskie "The Fall" może wrócić z 4. sezonem? Gillian Anderson zapewnia, że "nie powiedziałaby nie"

"The Fall" (Fot. BBC)

Lubimy piosenki, które znamy, w tym także Gillian Anderson w roli Stelli Gibson z "The Fall". Aktorka została zapytana, czy wróciłaby do tego serialu, gdyby pojawiła się szansa na 4. sezon.

Gillian Anderson w ostatnich latach ma świetną passę, jeśli chodzi o nowe seriale. Po tym jak podbiła serca widzów w komediowej (co nie znaczy, że niepoważnej) roli seksuolożki z "Sex Education", zobaczymy ją w kolejnym serialu Netfliksa, "The Crown", gdzie zagra premier Margaret Thatcher.

The Fall – Gillian Anderson o możliwym 4. sezonie

A wielu widzów dałoby się pokroić, żeby jeszcze zobaczyć Anderson w roli chłodnej detektyw Stelli Gibson z "The Fall". Choć od finału serialu minęły cztery lata, pytania o możliwy powrót nie cichną. Zwłaszcza że Brytyjczycy odkrywają tę produkcję na nowo, odkąd latem stała się dostępna na tamtejszym Netfliksie. W rozmowie z Irish Daily Mirror aktorka przyznaje, że zaskakuje ją, jak popularne stało się "The Fall".

– Zadziwia mnie, jak wiele osób przychodzi teraz do mnie i mówi, że oglądają "The Fall" i jak bardzo im się podoba. Mam wrażenie, że więcej osób ogląda to teraz, niż w trakcie pierwszej emisji – mówi Anderson.

the fall sezon 4 czy będzie

Serialowa Stella zapewnia, że chętnie wróciłaby do swojej dawnej roli, a także zagrała ponownie u boku Jamiego Dornana, który wcielał się w "The Fall" w seryjnego mordercę Paula Spectora.

– Stella to fantastyczna postać i czuję się wielką szczęściarą, że ją zagrałam. Rozmawiałam niedawno ze scenarzystą serialu Alanem Cubittem o możliwości zrobienia 4. sezonu. Nie powiedziałabym "nie". To byłby dla mnie zaszczyt, pracować znów z Jamiem. Tak właściwie to wkrótce się z nim zobaczę – mówi aktorka.

My również polecamy "The Fall" jako jeden z najlepszych seriali kryminalnych z kobietami w roli głównej. Niestety, serial znikł już z polskiego Netfliksa, ale da się go wypożyczyć na VoD.pl.

REKLAMA